دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب برآورد الگوهای رگرسیونی با نرم افزارهای Shazam، EViews، Stata و Microfit

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب برآورد الگوهای رگرسیونی با نرم افزارهای Shazam، EViews، Stata و Microfit

کتاب برآورد الگوهای رگرسیونی با نرم افزارهای Shazam، EViews، Stata و Microfit نوشته‌ی علی شهنوازی، ضمن معرفی نرم افزارها، نحوه‌ی واردکردن داده به نرم‌افزارها و برآورد الگوهای رگرسیونی خطی و آزمون فرضیه را به طور کامل و گام به گام شرح داده است.

از تحلیل رگرسیونی معمولاً به عنوان یکی از مباحث دشوار در رشته‌های اقتصادی، مدیریتی و حسابداری یاد می‌شود. در طول سال‌های گذشته با این واقعیت مواجه شدم که علاقه‌مندان علاوه بر این‌که در به‌کارگیری نرم‌افزارهای مربوط با دشواری‌هایی مواجه هستند همزمان در تفسیر نتایج برآوردهای انجام شده نیز مشکلاتی دارند. این واقعیت‌ها در کنار برداشت‌های انعطاف ناپذیر از الگوهای رگرسیونی باعث شده در طول زمان، اشتیاق و علاقه به این دانش به ویژه برای افرادی که دارای تحصیلات نامرتبط می‌باشند، کاهش یابد.

مشاهده‌ی این نارسایی‌ها این انگیزه را ایجاد کرد که مجموعه‌ای را طراحی نمایم که مطالعه‌ی آن علاوه بر افزایش مهارت مشتاقان در کاربرد نرم افزارهای موجود، بر توان و قدرت آن‌ها در تحلیل و تفسیر نتایج نیز بیفزاید. برای انجام تحلیل‌های رگرسیونی نرم افزارهای مختلفی معرفی‌شده که در اینجا شروع مطلب با Shazam، EViews، Stata و Microfit است.

کلمات کلیدی: تحلیل آماری، برنامه‌های کامپیوتری، داده‌پردازی، اقتصادسنجی، تحلیل رگرسیونی، برآورد رگرسیونی، الگوهای رگرسیونی، آموزش نرم افزار Stata، آموزش نرم افزار EViews، آموزش نرم افزار Shazam، آموزش نرم افزار Microfit،

برای دانلود کتاب برآورد الگوهای رگرسیونی با نرم افزارهای Shazam، EViews، Stata و Microfit و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.