دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب بید و باد

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب بید و باد

در کتاب بید و باد نوشته فریبرز یدالهی هر شعر، حکایتی موجز را به تصویر می‌کشد.

بید و باد دفتری است برای ورود به دنیای تصاویر و نقش‌ها. در این نقوش رنگارنگ که پیش روی خواننده گسترده می‌شود عاشقانه‌ای حکیمانه را می‌بینی که گرچه گاه از یاس و ناامیدی و بدعهدی ایام می‌گوید ولی در نهایت این شور و نشاط زندگی است که نمود می‌یابد. واژه‌ها اعجاز گونه ضرب آهنگ دیگر یافته‌اند تا که صمیمانه سخن گویند.

کلمات کلیدی: کتاب شعر، دانلود شعر اجتماعی، شعر نو، دانلود کتاب شعر، شعر نو، مجموعه شعر، دانلود شعر، دانلود شعر آزاد، دانلود مجموعه شعر عاشقانه، شعر عارفانه، دانلود شعر نو، شعر عاشقانه، دانلود کتاب شعر عاشقانه، مجموعه شعر فریبرز یدالهی،

برای دانلود کتاب بید و باد و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.