دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب گرامر آلمانی در متن German Grammar in Context

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب گرامر آلمانی در متن German Grammar in Context

کتاب گرامر آلمانی در متن German Grammar in Context نوشته Carol Fehringer است. دستور زبان آلمانی در حقیقت یک رویکرد قابل دسترسی و جذاب برای یادگیری دستور زبان است. هر فصل با یک عصاره زندگی از یک روزنامه، مجله، شعر، کتاب یا منبع اینترنتی باز می‌شود و از این متن به عنوان نقطه شروع برای توضیح بخش خاصی از گرامر آلمانی استفاده می‌کند. طیف وسیعی از تمرینات در انتهای فصل دنبال می‌شود، به دانش آموزان کمک می‌کند تا درک خود را تقویت و تست کنند و کلید پاسخ نیز در پشت این کتاب ارائه شده است.

ویژگی‌های نسخه دوم:

متن‌های به روز شده با مقالات روزنامه‌ها و مجلات و عبارات جدید از رسانه‌های دیجیتال مانند چت روم‌ها یا وبلاگ‌ها در نظر گرفته شده شامل انتخاب گسترده‌ای از منابع و مباحث برای مشارکت دانش آموزان بیشتر با مسائل مربوط به آلمان و اتریش معاصر پوشش روشن و کاربر پسند دستور زبان، با کمک یک لیست از اصطلاحات دستوری طیف گسترده‌ای از تمرینات اختراع طراحی شده به طور کامل ایجاد درک گرامری، خرید واژگان و درک مؤثر و مهارت‌های ارتباطی مفید "جعبه کلمات کلیدی" ترجمه واژگان دشوار در متون بخش توصیه می‌شود بخشی ارائه مشاوره در مورد اضافی منابع گرامر و لینک‌های وب سایت

دستور زبان آلمانی به صورت یک منبع ضروری برای دانش آموزان متوسط تا پیشرفته آلمانی خواهد بود. این مناسب برای هر کلاس درس و مطالعه مستقل است.

کلمات کلیدی: زبان آلمانی، آموزش زبان آلمانی، آموزش آلمانی، خود آموز زبان آلمانی، خودآموز آسان آلمانی،

برای دانلود کتاب گرامر آلمانی در متن German Grammar in Context و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.