دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب رمان گلوله‌ای از بغض

  • موضوع: رمان
  • ۱۰۵ صفحه
  • فرمت: PDF
  • زبان: فارسی
  • تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۳۹۶
  • ۳۴۳۴ بازدید
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب رمان گلوله‌ای از بغض

کتاب رمان گلوله‌ای از بغض داستان دختری مهربان و مظلوم اما فقیر و بی‌پول به اسم شهگل است، این دختر به خاطر نبود خانواده در کنار زنی بدجنس زندگی می‌کند، اما آنقدر مظلوم است که نمی تواند کاری را که زن می‌خواهد را انجام دهد.

در قسمتی از رمان گلوله‌ای از بغض می‌خوانید:

رینتا: راستی عرفان کجاست؟؟ میخوام در مورد فشن شو ی امشب باهاش صحبت کنم.
ارمیا اخمی کرد و به نظرش این دختر برای فشن شو خوب نبود.
ارمیا: فشن امشب با منه.
و شهگل گیج بود، و نمیدانست که ارمیا صاحب شرکت مد و فشن بود؟؟ یا حتی نمی‌دانست که این شرکت پر از دختر‌های رنگین رو بود؟؟؟
رینتا رو به ارمیا کرد و گفت
رینتا: ارمیا من باید باهات صحبت کنم
صدای در نگاه قهوه رنگ شهگل را برگرداند السا بود که از در اتاق بیرون آمده بود و چشم‌های سبزش به گوشی صورتی رنگش بود که با حس سنگینی نگاه قهوه رنگ شهگل به او نگاهی کرد بی تفاوت بود اما این دختر زیادی زیبا بود.
 السا: هوم؟؟؟کاری داری؟؟خب بیا بریم صبحانه دیگه
شهگل لبخندی زد و به ارمیای اخمو نگاه کرد و آرام و خجول گفت
شهگل: آقا نمیاین برای صبحانه؟؟؟
ارمیا سریع تغیر نگاه داد و لبخند صمیمانه ای به او زد و این دل شهگل قدر مهربان بود
ارمیا: تو برو بخور من خوردم
شهگل پا برای قدم برداشت که پسرک چشم رنگین با مهربانی صدایش زد
ارمیا: شهگل
نفس در سینه اش حبس شد و فقط برادر 5 سال بزرگ تر از خودش اینگونه صدایش میزد
ارمیا: بعد از صبحانه بیا اتاقم...

کلمات کلیدی: دانلود رمان رایگان، رمان، دانلود رمان، دانلود رمان جدید، رمان جدید، دانلود pdf رمان، رمان جدید عاشقانه، دانلود رمان عاشقانه جدید، دانلود رمان عاشقانه، رمان عاشقانه، دانلود کتاب عاشقانه، دانلود رمان عاشقانه ایرانی، رمان عاشقانه، دانلود رمان، رمان عاشقانه ایرانی، دانلود رایگان کتاب گلوله‌ای از بغض، رمان اجتماعی، دانلود رمان گلوله‌ای از بغض، دانلود pdf رمان گلوله‌ای از بغض، رمان ایرانی pdf، رمان pdf، دانلود رمان ایرانی، pdf عاشقانه، دانلود رایگان رمان عاشقانه،

برای دانلود کتاب رمان گلوله‌ای از بغض و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.