دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب نگاهی کوتاه بر زندگی امام سوم شیعیان حسین بن علی (ع)

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب نگاهی کوتاه بر زندگی امام سوم شیعیان حسین بن علی (ع)

کتاب نگاهی کوتاه بر زندگی امام سوم شیعیان حسین بن علی (ع) به قلم مهدی رضایی به تحریر در امده است. یکی از راه‌های تقرب به خدا توجه به حضرت اباعبدالله‌الحسین است یعنی اولیاء الهی برای رسیدن به مقام فنا هم باید از چشمه جوشان معرفت امام سوم شیعیان بهره‌مند شوند تا در قرب الی الله به مقصودشان برسند لذا یکی از بهترین راه‌های قرب و لقاء الی الله گریه بر آن حضرت است.

واقعه کربلا در جهان بی‌نظیر است که هر جانی را به‌سوی خود جذب کرده و به‌سوی الله رهنمون می‌سازد. همین که شما با روضه‌خوانی آینه‌ی قلبت را به‌سوی خورشید امامت می‌گردانید نور امام که نور الهی است در قلبت منعکس می‌شود و منور می‌شود و قلب نورانی، با بصیرت سیرو سلوک می‌نماید علاوه بر این‌که با تابش نور ولایت تاریکی‌های گناه تبدیل به نور می‌شود.

چه بسا کسانی در جلسه شادی شرکت کنند و بعدازآن افسردگی یابند ولی انسانی که در عزاداری آن حضرت اشک می‌ریزد در خود یک صفای معنوی و یک نشاط روحانی می‌یابد.

پس بر هر شیعه علی واجب است که شناخت کافی از احوالات امام سومش داشته باشد. این کتاب و جیزه ایست که نگاهی کوتاه و مفید بر زندگانی امام حسین علیه‌السلام دارد که در آن از معتبرترین روایات و احادیث ذکر گردید. باشد که این مختصر مقبول درگاه حضرت سیدالشهدا باشد.

کلمات کلیدی: زندگینامه امام حسین، زندگی نامه امام حسین، واقعه کربلا، امام حسین (ع)، سخنان امام حسین، درباره امام حسین،

برای دانلود کتاب نگاهی کوتاه بر زندگی امام سوم شیعیان حسین بن علی (ع) و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.