دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب صوتی من پیش از تو

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب صوتی من پیش از تو

کتاب صوتی من پیش از تو نوشته جوجو مویز، نویسنده و روزنامه نگار برتانیایی برنده دو جایزه انجمن نویسندگان رمان عاشقانه است.

لووزا کلارک بیست و شش ساله و مجرد با کار در کافه ای محلی در تامین مالی خانواده مشارکت دارد، اما به خاطر پاره ای از مسائل شغلش را از دست می دهد. او بسیار می کوشد تا شغل جدیدی پیدا کند که در نهایت یک آگهی استخدام زندگی اش را متحول می‌کند: کمک برای مراقبت از ویل ترینر، مردی جوان و ثروتمند که دو سال پیش بر اثر سانحه موتور سیکلت فلج شده است.
مادر ویل، کاملیا، لوییزا را استخدام می کند تا شاید بتواند  روح زندگی را به فرزندش بازگرداند.
ویل به خاطر شرایط زندگی‌اش از همه چیز و هم کس آزرده است اما ...

 

کلمات کلیدی: دانلود رمان من پیش از تو، دانلود پرفروش ترین کتاب جوجو مویز، دانلود کتاب صوتی، رمان مشهور انگلیسی، رمان خارجی معروف، رمان معروف، رمان عاشقانه خارجی، پرفروش ترین نیویورک تایمز، رمان عاشقانه، پرفروش ترین ایران،

  • به دلایل قانونی لینک دانلود این کتاب حذف شده است
کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.