دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب رمان مهمان زندگی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب رمان مهمان زندگی

کتاب رمان مهمان زندگی اثری عاشقانه نوشته‌ی فرشته ملک زاده درباره‌ی سایه، دختری مهربان و جذاب، پر از غرور و لجبازی است. عشق به خانواده وجود او را در برگرفته، خانواده‌ای که ناخواسته با یک تصمیم اشتباه در گذشته همه‌ی آینده‌ی او را دستخوش تغییر می‌کنند.

در بخشی از کتاب رمان مهمان زندگی می‌خوانیم:

نفس عمیقی کشید و تلفن همراهش را رو میز عسلی گذاشت و با فکر و رویای آرمین سعی کرد فکرش را آزاد کند و بخوابد در عمق خواب فرو رفته بود که با صدای زنگ تلفن همراهش سراسیمه در رختخواب نیم خیز شد، گیج و منگ نگاهش را به اطراف چرخاند، اصلاً موقعیت خودش را به یاد نمی‌آورد، انگار مخش هنگ کرده بود و اصلاً نمی‌دانست کجاست، دست برد و گوشی‌اش را که هنوز داشت زنگ می‌خورد را برداشت و خواب آلود دکمه وصل تماس را زد صدای آرمین در گوشی پیچید

- پایین منتظرتم، زود بیا
در ذهنش به دنبال جوابی می‌گشت، اما هیچ نمی‌یافت که بگوید آرمین دوباره گفت:
- چی شد، دوباره خواب رفتی
خواب آلود گفت : -هان... نه نه...
با خنده گفت:
-ولی لحن صدات که چیز دیگه‌ای می‌گه، می‌خوای بیام بالا

کلمات کلیدی: دانلود رمان رایگان، رمان، دانلود رمان، دانلود pdf رمان، رمان ایرانی pdf، رمان pdf، دانلود رمان ایرانی، pdf عاشقانه، دانلود رایگان رمان عاشقانه، دانلود رمان عاشقانه، رمان عاشقانه، دانلود کتاب عاشقانه، دانلود رمان عاشقانه ایرانی، رمان عاشقانه، دانلود رمان، رمان عاشقانه ایرانی، دانلود رمان اجتماعی، رمان اجتماعی، رمان اجتماعی ایرانی، دانلود pdf رمان مهمان زندگی، دانلود پی دی اف رمان مهمان زندگی، دانلود رایگان رمان مهمان زندگی، دانلود رمان مهمان زندگی، دانلود رمان مهمان زندگی، دانلود رمان مهمان زندگی با لینک مستقیم، دانلود رمان مهمان زندگی برای موبایل، رمان مهمان زندگی، رمان مهمان زندگی، pdf رمان مهمان زندگی کامل، دانلود کتاب مهمان زندگی با لینک مستقیم، دانلود کتاب مهمان زندگی برای موبایل،

برای دانلود کتاب رمان مهمان زندگی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.