دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب رمان خشت و آیینه

  • از: بهاره حسنی
  • موضوع: رمان
  • ۸۲۳ صفحه
  • فرمت: PDF
  • زبان: فارسی
  • تاریخ انتشار: ۲۷ شهریور ۱۳۹۸
  • ۱۱۸۱۶ بازدید
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب رمان خشت و آیینه

بهاره حسنی در کتاب رمان خشت و آیینه داستان پزشکی بنام بهجت الزمان فخرالدینی را روایت می‌کند که تمام وجودش را خرج خدمت به اجتماع کرده است.

او به واسطه‌ی کارش تمام عمرش را با کودکان و جوانان در ارتباط بوده، ولی با تمام شناختی که نسبت به کودکان و نوجوانان دارد در درک و شناخت دختر خود آذر، ناموفق مانده است. آذر روز به روز بزرگ‌تر می‌شود و فاصله‌ی او و پدرش هر روز بیشتر و بیشتر می‌شود.

در بخشی از کتاب رمان خشت و آیینه می‌خوانیم:

هوای گرم به صورتم خورد. چشمانم را باز کردم.
هنوز در آغوشش بودم و صورتش بالای صورتم قرار داشت.
در خانه بودیم. مرا روی تخت گذاشت.
بیشتر از این نتوانستم تحمل کنم.
نیم خیز شدم و کمی سرم را خم کردم و روی زمین و دقیقا کنارپای او بالا آوردم.
بعد هم آن چنانی ضعفی پیدا کردم که تا به حال تجربه نکرده بودم.
چشمانم سیاهی می رفت و معده ام به شدت درد می کرد.
دستم را روی شکم ام گذاشتم و از ته دل ناله کردم.
کنارم نشست و با ملایمت مرا روی تخت خواباند و دهانم را تمیز کرد
برخاست و چند دقیقه ایی مرا تنها گذاشت. به سقف خیره شدم.
این سقف مدرن و دارای نور پردازی جدید، متعلق به خانه ما نبود.
دوباره کنارم نشست. سرم را بلند کرد و کمی از تخت فاصله داد.
عق زدم و دوباره چرخیدم تا بالا بیاورم.

کلمات کلیدی: دانلود رمان رایگان، رمان، دانلود رمان، دانلود pdf رمان، رمان ایرانی pdf، رمان pdf، دانلود رمان ایرانی، pdf عاشقانه، دانلود رایگان رمان عاشقانه، دانلود رمان عاشقانه، رمان عاشقانه، دانلود کتاب عاشقانه، دانلود رمان عاشقانه ایرانی، رمان عاشقانه، دانلود رمان، رمان عاشقانه ایرانی، دانلود رمان اجتماعی، رمان اجتماعی، رمان اجتماعی ایرانی، دانلود pdf رمان خشت و آیینه، دانلود پی دی اف رمان خشت و آیینه، دانلود رایگان رمان خشت و آیینه، دانلود رمان خشت و آیینه، دانلود رمان خشت و آیینه، دانلود رمان خشت و آیینه با لینک مستقیم، دانلود رمان خشت و آیینه برای موبایل، رمان خشت و آیینه، رمان خشت و آیینه، pdf رمان خشت و آیینه کامل، دانلود کتاب خشت و آیینه با لینک مستقیم، دانلود کتاب خشت و آیینه برای موبایل،

برای دانلود کتاب رمان خشت و آیینه و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.