دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود فصلنامه پل - شماره 1

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی فصلنامه پل - شماره 1

نشریه پل که به همت هیات تحریریه کانون رشد خلاق تهیه می شود، برای تمام کسانی ست که به هر نحوی به مقوله ی کار برای کودکان و خانواده علاقمند هست.

درباره ی این شماره:

در زندگی های هزاره سومی با پدران و مادرانی روبروییم که زمان زیادی را در کنار خانواده نیستند، خانه هایی داریم کوچک و به دور از طراحی های بصری و حسی، کودکانی ناز پرورده که اصرار داریم طعم سختی ها و دشواری های زندگی واقعی را نچشند، آموزش هایی به دور از آغوش گرم پدرانه و مادرانه یا داستان هایی از عشق و شور، خانه هایی کم جمعیت و تک فرزند، فرزندانی بدون آمادگی برای پذیرش مسئولیت، عدم شناخت والدین نسبت به مقوله هایی که کودکان امروز آن ها را فرا می گیرند مانند خلاقیت و تکنولوژی و ...، کودکانی که با اختلالات یادگیری درگیرند، فراموش کردن بخش های درست فرهنگی باستانی و جاگزینی آن ها با عادات و روش های نادرست، داستان ها و حوادث خشن و بی ربطی که مدام از صفحات جادویی تلویزیون و رایانه پخش می شوند و ...

در این شماره ی نشریه پل به دنبال این نگرانی، بر آن شدیم که تنها از کنار این مناظر ناخوشایند گذری کوتاه داشته باشیم و با توجه به بضاعت و مجال اندک مان به برخی موضوعاتی که «چالش های پیش روی والدین در هزاره سوم» هستند بپردازیم، کمی به آنچه داشته ایم و واگذاشته ایم و آنچه که اکنون با آن روبروییم نگاه کرده و به همراه یکدیگر بیشتر درباره این موارد تفکر، برنامه ریزی و اقدام کنیم.

کلمات کلیدی: دانلود نشریه پل، دانلود فصل نامه پل، دانلود فصلنامه آموزشی، دانلود فصلنامه تربیتی،

برای دانلود فصلنامه پل - شماره 1 و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.