دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب اردکی در لوله توپ

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب اردکی در لوله توپ

کتاب اردکی در لوله توپ نوشته‌‌ی جوی کاولی، داستانی مصور برای کودکان است. در آستانه یک نبرد خونین، اردکی در لوله تنها توپ جنگی یکی از طرفین متخاصم لانه کرده!

او در آنجا سفت و سخت روی تخم‌هایش نشسته و قصد ندارد برخیزد تا جوجه‌هایش از تخم بیرون بیایند. ژنرال باید تصمیم بگیرد که چگونه توپ جنگی‌اش را دوباره به دست بیاورد تا بتواند در این جنگ پیروز شود. اما همانطور که دنیای انسان‌ها پر از اتفاقات بد مثل جنگ است، می‌تواند حاوی رخدادهای شیرین هم باشد. این داستان مصور ساده و زیبا نشان می‌دهد که می‌توان صلح را جایگزین جنگ کرد، اگر دو طرف دست از سختی بردارند و تصمیم دیگری بگیرند.

کلمات کلیدی: قصه های کودکان، دانلود کتاب داستان کودکانه برای اندروید، دانلود pdf کتاب داستان های کودکانه، داستان برای بچه ها، داستان مصور، دانلود کتاب داستان کودک، داستان کودکانه، داستان خلاقانه، داستان کودک، دانلود داستان اردکی در لوله توپ،

برای دانلود کتاب اردکی در لوله توپ و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.