دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب گفتگو دکتر حسین بشیریه با مجله لوگوس و سایت رادیو فردا

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب گفتگو دکتر حسین بشیریه با مجله لوگوس و سایت رادیو فردا

گفتگو کامل دکتر حسین بشیریه با مجله لوگوس و سایت رادیو فردا پیرامون وقایع ایران

حسین بشیریه یکی از متفکران سیاسی عمده ایران بعد از انقلاب است. وی که به عنوان پدر جامعه شناسی سیاسی در ایران مشهور شده است، با نوشته های متعدد خود و نیز تدریس علم بر مطالعه و عمل سیاسی در ایران - سیاست در دانشگاه تهران به مدت ۴۲ سال تاثیر گذاشته است.
مهران کامروا در کتاب اخیر خود با عنوان انقلاب روشنفکری ایران، حسین بشیریه را به عنوانی یکی از «پرنفوذترین و جدی ترین تحلیل گران و متفکران کشور» توصیف می کند. کامروا می نویسد که حسین بشیریه در طی دو دهه و نیم آموزش و پژوهش در ایران: مهر و اثر خود را بر چندین نسل از فارغ التحصیلان علوم سیاسی گذاشته است که بسیاری از آنها یا خود به کارهای دانشگاهی مشغول شده اند یا به موقعیت های تصمیم گیری در بوروکراسی دولتی دست یافته اند.

کلمات کلیدی: مصاحبه ی دکتر بشریه، مصاحبه سیاسی،

برای دانلود کتاب گفتگو دکتر حسین بشیریه با مجله لوگوس و سایت رادیو فردا و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.