دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود مجله الکترونیکی گیم سورس - شماره 4

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی مجله الکترونیکی گیم سورس - شماره 4

مجله الکترونیکی گیم سورس از بهار سال 1393 کار خودرا به صورت رسمی آغاز کرد و تا به حال 4 شماره از مجله منتشر شده است.مجله الکترونیکی گیم سورس در حال تبدیل شدن به پرمخاطب ترین مجله الکترونیکی گیم ایران میباشد و لازم به ذکر است که شماره پیشین مجله گیم سورس 10 هزار بار د در دنیای مجازی دانلود شده است.

کلمات کلیدی: نقد و بررسی بازی، مجله بازی های رایانه ای، دانلود مجله بازی، جدیدترین بازی ها، تریلر بازی، بازی های ایرانی، سرگرمی، مجله گیم سورس،

برای دانلود مجله الکترونیکی گیم سورس - شماره 4 و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.