دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

چشم زاگرس گریان

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی چشم زاگرس گریان

شعر و سخن یکی از ستون‌های پا برجای فرهنگ کهن این مرز و بوم است و آن تنها کالبدی است که با دمیدن جان از سوی تو خوانندة عزیز زندگی می‌یابد و ماندگاریش، سینه به سینه دوام یافته و بر زبان جاری می‌گردد. آنچه گفته‌اند و نگاشته‌اند در توست که پایدار مانده و چون گوهری گران‌بها از گزند روزگار رهیده است.

در سرودن و خواندن شعر، مِهری پنهان است میان من و تو که از این رستاخیز واژه‌ها در شادی و اندوه، کژ و راست، امید و ناامیدی، شکست و پیروزی، سرگشتگی و رویا و... تار و پودشان در هم تنیده تا پیکری زاده شود از ما که در رگ آن خون ایرانی جاریست.

پیشاپیش این پیشکش ناچیز را به تو که می‌خوانی ارزانی داشته و آرزوی به روزیت را خواهانم.

 

فهرست مطالب:

مقدمه ناشر

پیشگفتار

سوسو

نیلوفر زیبا

گریه کوه

خَشیسار

صخره

کهکشان

آرزویی دربند

آواز و رقص

دیو اندرز

دروغ

اندوه آب

یلدا

چکه‌ی اشک

گِردباد

راز گیتی

بستر اندیشه

...

واژهنامه

آشنایی با شاعر

کلمات کلیدی: شعر فارسی، کتاب شعر، شعر داستانی، شعر نو، شعر کودک، مجموعه شعر، دانلود شعر، تاب شکیبایی، دیوان اشعار محمدعلی پورشکیبایی، شعرای فارسی زبان،

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.