دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود ضمیمه کلیک روزنامه جام جم شماره 297

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی ضمیمه کلیک روزنامه جام جم شماره 297

عناوین ضمیمه کلیک روزنامه جام جم شماره 297: - قاچاق، مهم‌ترین مانع رشد صنعت بازی‌های رایانه‌ای در کشور است - واکنش نظام صنفی رایانه‌ای به اخبار کاهش قیمت پهنای باند - وزیر ارتباطات خبر داد:ماهواره رصد تا قبل از پایان سال پرتاب می‌شود - امکان ابطال خصوصی‌شدن مخابرات - سرویس جدید تلفن از راه دور و جستجوی بی‌درنگ به گوگل افزوده شد - نبرد یک‌تنه با غول‌های فناوری اطلاعات - استقبال کم از تلویزیون‌های سه‌بعدی - نبرد اچ‌پی و دل بر سر خرید یک شرکت - کاوش در موتورهای جستجوی هوشمند، آیا گوگل کافی است؟ - ویندوزی که هیچ‌گاه خراب نمی‌شود، بازگشت به گذشته! - با UC Browser وب نوردی کنید - نسل سوم موبایل تا پایان 2010 به اوج شکوفایی می‌رسد - موبایلی که صدا را به پیامک تبدیل می‌کند - گوشی سه سیمکارته به بازار آمد - مافیای2 پس از مدت‌ها انتظار عرضه شد، نقاط ضعف کوچک در یک بازی استثنایی - آشنایی با سبک‌های سرگرمی‌های نرم‌افزاری، بازی‌های سبک‌تیر‌اندازی - بازی موبایل، یک فوتبال بی‌سر و صدا - نگاهی به موضوع بحران محیط زیست ناشی از آلودگی رایانه‌ای - با گوگل هر سایت یک موجود زنده می‌شود - از بررسی انواع میکروفن‌ها تا نصب و تست کیفیت، دوباره ضبط کن! - آشنایی با نرم‌افزارهای گرافیکی، Captivate‌ ، کلاس درس مجازی - دیدگاه تازه کاربران از بعد سوم - رفع مشکل دوربین وب‌کم لپ‌تاپ - تنظیم تاریخ و ساعت اوبونتو با اینترنت - فناوری دیجیتال - و...

کلمات کلیدی: ضمیمه کلیک، روزنامه جام جم، کلیک، مجله کامپیوتر،

برای دانلود ضمیمه کلیک روزنامه جام جم شماره 297 و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.