دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب رمان نبض عشق

  • موضوع: رمان
  • ۱۵۹ صفحه
  • فرمت: PDF
  • زبان: فارسی
  • تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۳۸۸
  • ۲۰۹۸۹ بازدید
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب رمان نبض عشق

کتاب رمان نبض عشق داستان زندگی دختر جوانی است که در اوج سلامتی و شادی دچار بیماری می‌شود و در همین حال پسری عاشقش بوده... آیا بیماری از او روی بر می‌گرداند یا نه؟

در بخشی از کتاب رمان نبض عشق می‌خوانیم:

مانی پرک رو مثل سرخ پوست‌ها درست کرده بود. خودشم مثل کابویا لباس پوشیده بود و میلاد هم لباسای عجیب غریب تنش کرده بود. با دیدن بچه‌ها دلمو گرفتمو از خنده غش کردم. مانی رو صندلی نشست و با اداهایی که در می‌آورد گفت: هوای کوی تو از سر نمی‌رود، ما را غریب دل سرگشته با وطن باشد.

میلاد: آرام خانم به خاطر شما حرف این خل و دیوونه مانی رو گوش دادم به این ریخت در اومدما. پرک رو بغل کردم و رو کردم به مانی و میلاد گفتم هردوتون مثل دلقکا شدید. هر دوشون با شنیدن حرفم به سمتم اومدن که من و پرک پا به فرار گذاشتیم و رفتیم پیش مادر. مادر تا قیافۀ پرک و پسرها رو دید گفت: ببین سر صبحی با قیافه‌هاشون چی‌کار کردن. برید سر و صورتتونو
بشورید و لباستونو عوض کنید برید مغازتون.

کلمات کلیدی: رمان عاشقانه، دانلود رمان عاشقانه ایرانی، دانلود رمان ایرانی، دانلود رمان ایرانی، دانلود رمان عاشقانه، دانلود کتاب عاشقانه،

برای دانلود کتاب رمان نبض عشق و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.