دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب رمان گسل

  • از: ساسان قهرمان
  • موضوع: رمان
  • ۱۱۷ صفحه
  • فرمت: PDF
  • زبان: فارسی
  • تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۴۰۰
  • ۱۸۹۹۸ بازدید
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب رمان گسل

کتاب رمان گسل اثر ساسان قهرمان، یک داستان اصلی دارد که عبارت است از مهاجرت ناخواسته‌‌ی جوانانی که در ایران و یا در محیط‌های بعدی با هم آشنا شده‌اند و سرنوشت‌های متفاوتشان در بطن سرنوشتی یگانه رقم می‌خورد. این کتاب، نوشته‌ی یک ایرانی مهاجر می‌باشد که در کانادا ساکن است و زندگی مهاجران ایرانی در سال‌های بعد از انقلاب را از دیدگاه 5 شخصیت اصلی نشان می‌دهد.

در بخشی از کتاب رمان گسل می‌خوانیم:

کدام آشیانه؟ خرابش کرد. به بادش داد. از همان ترکیه بنای ناسازگاری را گذاشته بود. انگار که همه بدبختی‌های ما تقصیر
من بوده. انگار تقصیر من بوده که دنیا به کام ما نشده. که دانشگاه‌ها را بسته‌اند، که ما ویلان و بی‌خانمان شدیم. که بی‌پول
و گرسنه ماندیم. که دنیا بهم ریخت. مگر من می‌خواستم این‌طور بشود؟ ما قرار بود در غم و شادی همدیگر شریک باشیم. اما پایمان را که از ایران گذاشتیم بیرون انگار غم و شادی‌هایمان هم از هم جدا شد. آن بچه چه گناهی داشت؟ بچه را برداشت با
خودش برد برلین. گفتم چرا نمی‌مانی تا کار من هم درست بشود و با هم برویم؟ درس را بهانه کرد. 

کالجی در برلین قبولش کرده بود. جواب او زودتر آمد. ما جدا جدا اقدام کرده بودیم. در پراگ به نظرمان رسید که این‌طوری مطمئن‌تر است. یعنی خطر لو رفتن بین راه را کمتر می‌کند. عباسی و خسرو ما را بردند تا دیچن، آخرین شهر مرزی چکسلواکی، بعد آذر و لاله سوار قطار شدند و رفتند. من ماندم تا روز بعدش. از دیچن تا مرز با قطار هفت هشت دقیقه بیشتر راه نبود. روز بعد برای من هم بلیط گرفتند و راهی آلمان شدم. آذر زودتر از من پاسپورت گرفت و مدارکش را ترجمه کرد و فرستاد برای کالج‌ها و دانشگاه‌ها. چه حرصی می‌زد. گمانم هنوز داغ تعطیلی دانشگاه‌ها دلش را می‌سوزاند. هر چه گفتم بمان با هم برویم قبول نکرد.

کلمات کلیدی: رمان اجتماعی ایرانی، دانلود رمان ایرانی، رمان ایرانی، دانلود رمان اجتماعی، رمان اجتماعی، دانلود pdf رمان گسل، دانلود پی دی اف رمان گسل، دانلود رایگان رمان گسل، دانلود رمان گسل، دانلود رمان گسل، دانلود رمان گسل با لینک مستقیم، دانلود رمان گسل برای موبایل، رمان گسل، رمان گسل، pdf رمان گسل کامل، دانلود کتاب گسل با لینک مستقیم، دانلود کتاب گسل برای موبایل،

برای دانلود کتاب رمان گسل و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.