دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

دانلود رایگان PDF کتاب عشق اونیونگ

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب عشق اونیونگ

کتاب عشق اونیونگ یکی از آثار کلاسیک کره‌ای، در مورد بانوی خدمتکاری به نام اونیونگ است که توسط جیمز اسکارث گیل به انگلیسی ترجمه شده و امید وحدت نارویی آن را به فارسی ترجمه کرده است.

اونیونگ عاشق مرد جوان و با استعدادی به نام کیم چینسا می‌شود، اما چرخ بخت مطابق میل آن‌ها نمی‌چرخد و این دو پس از اینکه موفق می‌شوند یکدیگر را ملاقات کنند، طی ماجراهایی به بن‌بست می‌رسند و به ناچار، به زندگی خود پایان می‌دهند.

یکی از قوانینی که بر روابط زنان دربار آن دوره حاکم بود، این بود که اجازه نداشتند با هیچ مردی ملاقات و حتی صحبت کنند، آن‌ها مجبور بودند تا آخر عمر به وظایف خود به عنوان خدمتکار پایبند باشند و در قید امر و نهی زندگی کنند، این محدودیت به آن‌ها اجازه نمی‌داد آنطور که باید از زندگی لذت ببرند و هر جایی که می‌خواهند بروند. در چنین فضایی، ملاقات مخفیانه می‌توانست برای آن‌ها ننگ اجتماعی یا حتی مجازات مرگ در پی داشته باشد.

محوریت اصلی داستان عشق اونیونگ نیز رونمایی از یک چنین فضایی مقابل چشم خوانندگان و آشنا کردن آن‌ها با سختی‌ها و مشکلات حاکم بر این شرایط است، داستان از سبک روایی منسجمی برخوردار است و به دلیل درگیر کردن خواننده با احساسات شخصیت‌ها و به خصوص قهرمانان داستان، نوعی حس هم‌ذات پنداری را در آن‌ها برمی انگیزد؛ خواننده با غم اونیونگ ابراز همدردی می‌کند و با درگذشت ناعادلانۀ او ناراحت می‌شود. این ویژگی باعث شده تا این اثر به عنوان یکی از مهمترین آثار داستانی کلاسیک کره‌ای انتخاب شود و تحسین‌های بسیاری را برانگیزد.

کلمات کلیدی: دانلود pdf کتاب عشق اونیونگ، دانلود رمان عاشقانه، دانلود رمان کره ای، دانلود کتاب داستان، داستان کره ای،

برای دسترسی قانونی و آسان به بیش از ۵۰،۰۰۰ کتاب الکترونیک و کتاب صوتی فارسی اپلیکیشن کتابراه را، رایگان نصب کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.