دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب رمان نقاب

  • موضوع: رمان
  • ۲۶۷ صفحه
  • فرمت: PDF
  • زبان: فارسی
  • تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۳۹۹
  • ۶۹۱۶ بازدید
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب رمان نقاب

کتاب رمان نقاب درباره‌ی افراد خلافکار و قربانیانی است که برای نابودی دیگران گام برمی‌دارند و نقابی بر خواسته‌هایشان می‌زنند تا انتقام‌های خونین را در پشت پرده نگه دارند. پشت پرده بازی‌هایی همچون فریب و مرگ خونین از قبل تعیین شده است و نقشه‌ی آن‌ها را اجرا می‌کند. زمان مرگ در راه است...

در بخشی از کتاب رمان نقاب می‌خوانیم:

از پله‌ها بالا رفت و مقابل اتاقی با در چوبی قهوه‌ای رنگی ایستاد؛ تقهای به در زد و بعد از «بیا تو» گفتن برادرش، داخل اتاق رفت، تنها کسی که سانیا برایش احترام قائل بود، برادرش بود؛ هرچند حتی این احترام نسبی‌ای که به برادرش می‌گذاشت همیشگی نبود! داخل اتاق سامیار تمام مشکی بود. دکور اتاق مشکی و خاکستری بود؛ البته به استثنای دیوارهای فیلی رنگ! سامیار روی صندلی چرمی پشت میز کارش نشسته بود و داشت سیگار می‌کشید و سانیای همیشه عصبی را بیشتر عصبی می‌کرد؛ تنها چیزی که با گذشت سالها نتوانسته بود به آن عادت کند، همین سیگار کشیدن مداوم برادرش بود. نمی‌دانست چرا با آن که با پسرک نسبتی جز هم خونی از طریق پدرش ندارد تا این حد به سامیار توجه نشان می‌داد و برایش عجیب بود این وابستگی احساسی! سامیار خاکستر سیگارش را داخل جاسیگاری بلوری تکاند و بی‌تفاوت گفت:

- شنیدم بدجور تو پر این پارسا زدی؟
سانیا بی‌تفاوت شانه‌ای بالا انداخت و گفت:
- چون حقش بود مرتیکه پررو... اصلا ازش خوشم نیومد!

کلمات کلیدی: دانلود پی دی اف رمان نقاب، دانلود رایگان رمان نقاب، دانلود رمان نقاب، دانلود رمان نقاب، دانلود رمان نقاب با لینک مستقیم، دانلود رمان نقاب برای موبایل، رمان نقاب، رمان نقاب، pdf رمان نقاب کامل، دانلود کتاب نقاب با لینک مستقیم، دانلود کتاب نقاب برای موبایل، دانلود رمان پلیسی جدید، دانلود رمان پلیسی جنایی، رمان پلیسی عاشقانه، دانلود رمان رایگان، رمان، دانلود رمان، دانلود pdf رمان، رمان ایرانی pdf، رمان pdf، دانلود رمان ایرانی، pdf عاشقانه، دانلود رایگان رمان عاشقانه، دانلود رمان عاشقانه، رمان عاشقانه، دانلود کتاب عاشقانه، دانلود رمان عاشقانه ایرانی، رمان عاشقانه، دانلود رمان، رمان عاشقانه ایرانی، دانلود pdf رمان نقاب،

برای دانلود کتاب رمان نقاب و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.