دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب رمان پناه

  • از: مهشاد خواجویی
  • موضوع: رمان
  • ۲۵۱ صفحه
  • فرمت: PDF
  • زبان: فارسی
  • تاریخ انتشار: ۷ فروردین ۱۳۹۸
  • ۴۱۴۳ بازدید
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب رمان پناه

کتاب رمان پناه اثری عاشقانه و اجتماعی به قلم مهشاد خواجویی است.

در بخشی از کتاب رمان پناه می‌خوانیم:

نگاهش نکردم…ترسیده بودم. آری ترسیده بودم از آبی‌های بریده‌اش که پناهم بود…
حال جهنمی‌مان قابل توصیف نبود… درد بی‌درمانمان میان رگ‌هایمان ریشه دوانده و قصد خشکاندن همان اندک ته مانده‌ی جانمان را کرده بود.
اشک‌هایمان آمیخته با باران و مهر سکوت بر لب‌هایمان بود و بی‌قراری‌ای که به هیچ عنوان به ما نمی‌آمد، نشسته بر جانمان و این همه، خبر از مرگی می‌داد که سهم هر سه نفرمان بود.
مرگی که می‌دانستم در آغاز، سراغ مهیادی که چند سالیست شانه‌هایش خمیده‌تر شده می‌آید.

سیگاری آتش زده و بلوا‌های درونم طغیان کردند… ویرانه بیشتر به مهیاد می‌آمد تا تکیه‌گاهی که یک زمانی بود و حالا اصلاً شبیه‌اش هم نبود…
_ خسته‌ام پناه! خیلی خسته!
خسته‌تر از هر لحظه میان این زندگی که نشد که بشه حفظش کرد.
نتونستم…من بی‌عرضه‌ی لعنتی نتونستم امانت‌دار خوبی باشم پناه!
دست سردش را روی دست سرد ترم قرار داد: دیگه خورشید نداریم…. طلوعی هم انگاری نداریم.
با چشم‌های اشکبارم خیره‌اش شدم. دوام نمی‌آورد، یقین داشتم….
دست مهربان باد میان موهایم به نوازش در آمده بود. عطر بهارنارنج و گل‌های نرگس در هم پیچیده و به زیبایی شب مهتابی اردیبهشت افزوده بود.

کلمات کلیدی: رمان ایرانی pdf، رمان pdf، دانلود رمان ایرانی، pdf عاشقانه، دانلود رایگان رمان عاشقانه، رمان جدید عاشقانه، دانلود رمان عاشقانه، رمان عاشقانه، دانلود رمان، رمان عاشقانه ایرانی، دانلود رمان اجتماعی، رمان اجتماعی، رمان اجتماعی ایرانی، دانلود رمان پناه، دانلود رمان پناه جدید، دانلود رمان رایگان، رمان، دانلود رمان، دانلود رمان جدید، رمان جدید، دانلود pdf رمان، رمان عاشقانه، دانلود کتاب عاشقانه، دانلود رمان عاشقانه ایرانی،

برای دانلود کتاب رمان پناه و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.