دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب رمان برگ و باران

  • از: شکیبا پشتیبان
  • موضوع: رمان
  • ۶۸ صفحه
  • فرمت: PDF
  • زبان: فارسی
  • تاریخ انتشار: ۲ فروردین ۱۳۹۸
  • ۳۶۹۶ بازدید
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب رمان برگ و باران

کتاب رمان برگ و باران اثر شکیبا پشتیبان، درباره‌ی سپنتا پسری از خانواده‌ی اصیل و مشهور تهرانی است که عاشق دختری به اسم نیکو می‌شود. او طی اتفاقاتی ناهنجار توسط فرنود دوست نابابش، ناخواسته به مواد روی می‌برد و از همین مسیر، تمام زندگی، خانواده و حتی عشقش را را از دست می‌دهد.

در بخشی از کتاب رمان برگ و باران می‌خوانیم:

چه گذشته‌ای شیرین داشتم و حال در این دوران تلخ دارم افسوس گذشته را می‌خورم. گذشته‌ای که همیشه پایدار بود و دیگر دوام نیاورد.
چه خاطراتی زیبا که لبخند به لبانم را مهمان می‌کند.
می‌دونستی که نبودی.
دلمو خیلی سوزوندی.
آه، نیکوی من، نبودی ببینی چه‌ها بر من گذشت،
نبودت مرا سنگدل و بی‌احساس کرد. دلم را سوزاندی و به آتش و رسوایی کشاندی.
با آن حال فقط تو در دلم جا داری. می‌خواهم بدانی که جز تو به هیچ کس در دلم اجازه ورود نخواهم داد.
چشات و ازم گرفتی.
منو تا گریه رسوندی.
چرا چشمانت را از من ربودی و دریغ کردی. آن چشم‌ها دنیای من بودند و هستند و خواهند بود. چشمانی که با آن‌ها زبانم قفل می‌شد و با آن‌ها به اوج می‌رسید.
نیکو، نیکو کاش بدانی که مرا تا مرز گریه کردن رساندی و تنهایم گذاشتی.
به من می‌گویند:
– مرد‌ها که گریه نمی‌کنند.
اما من می‌گویم چرا! کافی است یک جای بلند و خلوت باشد تا مرد‌ها هم گریه کنند.
هنوز هم که هنوز است دلم تنگ چشمانت است.

کلمات کلیدی: دانلود رمان رایگان، رمان، دانلود رمان، دانلود رمان جدید، رمان جدید، دانلود pdf رمان، رمان ایرانی pdf، رمان pdf، دانلود رمان ایرانی، pdf عاشقانه، دانلود رایگان رمان عاشقانه، رمان جدید عاشقانه، دانلود رمان عاشقانه، رمان عاشقانه، دانلود کتاب عاشقانه، دانلود رمان عاشقانه ایرانی، رمان عاشقانه، دانلود رمان، رمان عاشقانه ایرانی، دانلود رمان اجتماعی، رمان اجتماعی، رمان اجتماعی ایرانی، دانلود رمان باران و برگ، دانلود رمان برگ و باران، دانلود رمان غمگین، رمان، رمان برگ و باران، رمان غمگین،

برای دانلود کتاب رمان برگ و باران و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.