دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب رمان خودم را به آتش کشیدم

  • موضوع: رمان
  • ۸۶ صفحه
  • فرمت: PDF
  • زبان: فارسی
  • تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۷
  • ۳۹۷۴ بازدید
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب رمان خودم را به آتش کشیدم

کتاب رمان خودم را به آتش کشیدم داستان عشقی اساطیری و عمیق بین دختری به نام ستاره و جوانی به نام امیر است که در راه عشق با موانع و مشکلات بسیاری مواجه می‌شوند. ستاره تک دختر یک خانواده‌ی متوسط از پدری ارتشی و مادری معلم است. دختری مغرور و زیبا که در نوجوانی علیرغم مخالفت خانواده به اصرار با جوانی لاابالی ازدواج می‌کند و بعد از سه سال زجر و کشمکش که متوجه اعتیاد و فساد اخلاقی او می‌شود، بالاخره از او جدا شده و با کوله باری از دردهای روحی و شکست‌های عاطفی به خانه‌ی پدری باز می‌گردد. دختری بیست و یک ساله که در اوج زیبایی و جوانی، بسیار منزوی و مردم گریز شده اما در این بین با جوانی به نام امیر آشنا می‌شود.

در بخشی از کتاب رمان خودم را به آتش کشیدم می‌خوانیم:

بچه‌ها که خوابیدن به اتاق خواب پیش بهروز برگشتم. طی مشاجره‌ای که چند دقیقه قبل با هم داشتیم هنوز اعصابم داغون بود. دفتر شعرمو توی بغلم فشردم و وارد اتاق شدم نوشته‌ها و بهم ریختگی اخلاقم بازم باعث شده بود دعوامون بشه. دمر روی تخت افتاده بود. می‌دونستم که خودشو به خواب زده. برعکس رفتار مردونه و پخته‌ی همیشگیش وقتی قهر می‌کرد عین بچه‌ها لوس می‌شد.
دلم براش سوخت آخه همش تقصیر من بود که هیچ وقت شجاعت گفتن حقیقتو نداشتم. رفتم جلو و پتو رو روش کشیدم. خواستم برگردم که دستمو گرفت و نشست و گفت:
– ستاره تو که می‌دونی چقدر دوست دارم چرا بعضی اوقات این قدر بد خلق و عصبی می‌شی؛ بعضی وقت‌ها فکر می‌کنم تو از زندگی با من پشیمونی!
دستمو رها کرد و دستی توی صورتش کشید و با لکنت ادامه داد:
– اگه چیزی توی این زندگی اذیتت می‌کنه به من بگو!

کلمات کلیدی: دانلود رمان رایگان، دانلود رمان pdf، دانلود رایگان رمان عاشقانه، دانلود رمان رایگان عاشقانه، دانلود رمان عاشقانه، رمان عاشقانه، رمان عاشقانه ایرانی، رمان فارسی عاشقانه، عاشقانه، دانلود رمان اجتماعی، رمان اجتماعی، رمان اجتماعی ایرانی، دانلود رمان، دانلود رمان جدید،

برای دانلود کتاب رمان خودم را به آتش کشیدم و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.