دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب رمان خاص

  • از: فاخته شمسوی
  • موضوع: رمان
  • ۳۷۱ صفحه
  • فرمت: PDF
  • زبان: فارسی
  • تاریخ انتشار: ۹ بهمن ۱۳۹۷
  • ۷۱۵۵ بازدید
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب رمان خاص

کتاب رمان خاص اثر فاخته شمسوی، قصه‌ی آدم‌های متفاوتی است که با هم برای آینده تلاش می‌کنند. دختری خاص که دست سرنوشت او را با پسری خاص آشنا کرده و همراهی او از هر چیزی برایش شیرین‌تر است. لحظه‌هایی در زندگی آدم‌ها هست که با تمام وجود احساس تنهایی دارند، اما خداوند لحظاتی را برایشان رقم می‌زند که با عمق وجود خوشبختی را احساس کنند. چقدر فاصله‌ی بدبختی تا خوشبختی کوتاه است.

در بخشی از کتاب رمان خاص می‌خوانیم:

در ورودی چوبی بود و تا در کوچه جاده موزاییکی داشت. بقیه کف حیاط هم سنگ فرش بود و از بین سنگ فرش‌ها گیاه درآمده بود. شروع خانه با پذیرایی بود که داخلش مبل‌های استیل مخمل به رنگ عنابی چیده شده بود و فرش‌ها و پرده‌ها هم ست مبل‌ها بودند. آشپزخانه کنار پذیرایی بود و پله‌های طبقه بالا کنار در آشپزخانه. یک اتاق طبقه پایین و بقیه اتاق‌ها و هال طبقه بالا بود و هر طبقه سرویس بهداشتی جداگانه داشت.

فرهاد به حنانه نگاه کرد. ابروهای خرمایی‌اش مدل خاصی بود و چشم‌های یشمی‌اش در سایه مژه‌ها به روبرو خیره شده بودند. بینی باریک و سربالایش از نیمرخ زیباتر می‌نمود و برجستگی لب‌هایش از مرز صورت بیرون آمده بود. فرهاد با پایش ضربه‌ای به پای حنانه وارد کرد و گفت: «به چی فکر می‌کنی؟»

حنانه فنجان قهوه را روی میز گذاشت و گفت:
«هیچ، داشتم خونه رو تماشا می‌کردم!»
آیسان: «مگه اولین بارته اینجا رو می‌بینی؟»
حنانه: «نه، همینطوری!»
فرهاد هنوز داشت به آرامی قهوه‌اش را می‌خورد که گوشی‌اش به صدا درآمد. فوراً فنجان را روی میز گذاشت و تلفن را جواب داد: «سلام جناب سرهنگ…. بله ممنون…. کجا؟!….»
فرهاد اشاره کرد که کاغذ و خودکار به او بدهند.
حنانه فوراً کاغذ و خودکاری در اختیارش گذاشت و با دقت به او خیره شد.

کلمات کلیدی: دانلود رمان پلیسی خاص، دانلود رمان تخیلی، دانلود رمان پلیسی، دانلود رمان خاص، دانلود رمان عاشقانه، رمان، رمان جدید، رمان جنایی خاص، رمان خاص، دانلود رمان تخیلی خاص، دانلود رمان جدید، دانلود رمان جنایی، دانلود رمان جنایی خاص،

برای دانلود کتاب رمان خاص و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.