دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب رقص قلم

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب رقص قلم

کتاب رقص قلم بخش کوچکی از سروده‌های کلاسیک دانیال غلامرضائی و در واقع تلاشی برای احیای سنت‌های ادبی ایران است.

این مجموعه مشتمل بر چندین غزل، دوبیتی و مثنوی می‌باشد. از آن‌جا که جایگاه شعر کلاسیک در ادبیات معاصر بسیار متزلزل است و با عنایت به این موضوع که اثرگذاری این گونه آثار در فرهنگ ایرانی تا بدان جاست که گاهی برخی ابیات مشهور مبدل به مثل‌های عامیانه شده‌اند، خالی از لطف نیست که شاعران معاصر نیز در این سبک از کارهای ادبی طبع‌آزمایی نمایند.

در بخشی از کتاب رقص قلم می‌خوانیم:

امان از آن روز، که گدا معتبر شود
کوری، عصاکش کور دگر شود
باشد برافتد ز دعایتان اساس آن
ظلمست به حق ملت چنین در به در شود
چو نیست جان و تن را تاب و توان قتال
شرط عقل است، اگر از میدان به در شود
عزم سفر داریم، از دیار جاهلان
کجاست همپای ما که مرد سفر شود؟
این است حال و احوال و دولت ما
شرح این نامه، همان به که مختصر شود

کلمات کلیدی: مجموعه شعر فارسی، مجموعه شعر، دانلود مجموعه شعر، مثنوی، دوبیتی، غزلیات، شعر فارسی، کتاب شعر، دانلود کتاب شعر، شعر معاصر، دانلود کتاب شعر معاصر،

برای دانلود کتاب رقص قلم و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.