دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب آموزش نرم افزار کلمنتاین

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب آموزش نرم افزار کلمنتاین

کتاب آموزش نرم افزار کلمنتاین به قلم بهمن بلالی به صورت گام به گام، تمامی امکانات و قابلیت‌های این نرم‌افزار را با ارائه مثال‌های کاربردی و ملموس توضیح داده است؛ به گونه‌ای که شما را برای استفاده عملی از نرم‌افزار توانمند می‌سازد.

نرم افزار clementine یکی از نرم افزارهای پیشرو در علم داده کاوی می‌باشد. این نرم افزار دارای ویژگی‌های بسیاری مثبتی است که کاربران را جذب خود نموده است. یکی از این ویژگی‌ها طراحی واسط کاربر این نرم‌افزار است. که باعث می‌شود کاربران به راحتی بتوانند با این نرم افزار ارتباط برقرار کرده و مدل‌های مورد نظر را از طریق آن بسازند. همچنین این نرم افزار برای کسانی که برنامه‌نویسی بلد نیستند نیز قابل استفاده است چرا که برای مدل‌سازی این نرم‌افزار نیازی به برنامه‌نویسی نیست.

این کتاب مرجع مناسبی برای انجام تحلیل‌های داده‌کاوی پایان‌نامه‌های دانشگاهی و همچنین پروژه‌های کاربردی موردنظر صنایع مختلف می‌باشد که مطالعه آن به تمامی علاقه‌مندان انجام پروژه‌های داده‌کاوی در هر دو محیط دانشگاه و صنعت توصیه می‌گردد.

کلمات کلیدی: آموزش کلمنتاین، ﺁﻣﻮﺯﺵ ﮔﺎﻡ ﺑﻪ ﮔﺎﻡ ﺩﺍﺩﻩ ﮐﺎﻭﯼ ﺑﺎ clementine، آموزش نرم افزار کلمنتاینclementine 12، آموزش داده کاوی با کلمنتاین، کلمنتاین داده کاوی، نرم افزار کلمنتاین در داده کاوی، آموزش کلمنتاین، کتاب داده کاوی با کلمنتاین، آموزش نرم افزار کلمنتاین، آموزش داده کاوی با clementine،

برای دانلود کتاب آموزش نرم افزار کلمنتاین و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.