دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب رمان ژوزف و لیندا

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب رمان ژوزف و لیندا

کتاب رمان ژوزف و لیندا نوشته علیرضا بیرقیان داستان مردی است به نام ژوزف که معشوقه‌اش برده‌ی یکی از مردان ثروتمند شهر است، ژوزف تمام تلاشش را می‌کند تا پول تهیه کند و بتواند معشوقه خود را بخرد و تا آخر عمر او را برای خود نگه دارد اما ...

در بخشی از کتاب رمان ژوزف و لیندا می‌خوانیم:

ژوزف دست‌هایش را در جیبش فرو برد و دائم به مرگ جک فکر می‌کرد. همیشه وقتی بالای ساختمان روی میله‌های آهنی در خیالات خودش می‌گفت سقوط چه حسی دارد و این که یک قدمیه مرگ بودن چه حالی می‌تواند داشته باشد. جک زن و بچه داشت و حالا آن‌ها یتیم مانده بودن. به کنار خانه‌ی‌ آقای فاکس رسید و منتظر ماند تا لیندا در را باز کند. از داخل خانه صدای سرو صدا می‌آمد. احتمالا آقای فاکس مهمان دارد. لیندا به آرامی در را باز کرد و از پشت در سرک کشید به محض دیدن ژوزف به کتار او آمد و گفت:
- سلام ژوزف
- سلام
ژوزف با سر به داخل خانه اشاره کرد و گفت:
- مهمون دارین؟
- اره سرم شلوغه راستش شرمنده‌ام باید زود برم.
ژوزف که متقاعد شده بود گفت:
- البته...
راستی وسایلتو آماده کن فردا شب حرکت می‌کنیم لیندا که ذوق کرده بود خودش را به آغوش ژوزف انداخت و گفت:
- خیلی عالیه... ژوزف خیلی عالیه. ازت ممنونم.
لیندا ادامه داد.
- راستی ژوزف فرداشب کجا رو داریم بریم؟
- میریم خونه‌ی عمه ماری، چند روز پیش بهش نامه دادم که ما بزودی میایم  آنجا لیندا حالت چهره‌اش عوض شد و گفت:
- تو که می‌گفتی اون از ما کنیزا بدش میاد.
-اره ولی تو دیگه از فردا شب کنیز نیستی.

کلمات کلیدی: دانلود رمان ژوزف و لیندا، دانلود رمان ژوزف و لیندا با لینک مستقیم، دانلود رمان ژوزف و لیندا برای موبایل، رمان ژوزف و لیندا، رمان ژوزف و لیندا، pdf رمان ژوزف و لیندا کامل، رمان عاشقانه، دانلود رمان، رمان عاشقانه ایرانی، دانلود رمان اجتماعی، رمان اجتماعی، رمان اجتماعی ایرانی، دانلود pdf رمان ژوزف و لیندا، دانلود پی دی اف رمان ژوزف و لیندا، دانلود رایگان رمان ژوزف و لیندا، دانلود رمان ژوزف و لیندا، رمان، دانلود رمان، دانلود pdf رمان، رمان ایرانی pdf، رمان pdf، دانلود کتاب ژوزف و لیندا با لینک مستقیم، دانلود کتاب ژوزف و لیندا برای موبایل، دانلود رمان ایرانی، pdf عاشقانه، دانلود رایگان رمان عاشقانه، دانلود رمان عاشقانه، رمان عاشقانه، دانلود کتاب عاشقانه، دانلود رمان عاشقانه ایرانی، رمان غمگین، دانلود رمان رایگان،

برای دانلود کتاب رمان ژوزف و لیندا و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.