دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب رمان دوستی‌های ابدی

  • از: سمیرا نظری
  • موضوع: رمان
  • ۱۰۴ صفحه
  • فرمت: PDF
  • زبان: فارسی
  • تاریخ انتشار: ۱۰ فروردین ۱۳۹۹
  • ۷۷۰۱ بازدید
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب رمان دوستی‌های ابدی

کتاب رمان دوستی‌های ابدی نوشته‌ی سمیرا نظری، داستان 8 دوست است که از بچگی با هم بودند و حالا دیگر بزرگ شده‌اند و هر کدام مرحله‌ی جدیدی از زندگیشان را تجربه می‌کنند. در کنار هم یا کیلومترها دور از هم، خواهرها با قلب‌هایشان به هم متصل‌اند. 

در بخشی از کتاب رمان دوستی‌های ابدی می‌خوانیم:

همیشه فکر می‌کردم دست به قلم شدن راحته اما حالا می‌بینم که چقدر سخته آدم هر چی رو که براش رقم خورده رو روی کاغذ بیاره. راسته که می‌گن عمر آدم مثل برق و باد می‌گذره. انگار همین دیروز بود با ریحانه و حنانه (دوقلو بودن) سایه و سمانه و معصومه و مریم و مهرانه تو دبستان فضیلت تو یه کلاس دوست شدیم.

راستی منم حسنا هستم ته تغاری حاج رحیم رئوف همیشه این اسم بهم قدرت و اعتماد به نفس می‌داد. خلاصه ما 8 نفر از دبستان با هم بودیم و هر سال با هم به کلاس بالاتر می‌رفتیم وای که چه روزایی بود حتی یادآوریش هم لذت‌بخشه.

کلمات کلیدی: دانلود رمان رایگان، رمان، دانلود رمان، دانلود رمان جدید، رمان جدید، دانلود pdf رمان، رمان ایرانی pdf، رمان pdf، دانلود رمان ایرانی، pdf عاشقانه، دانلود رایگان رمان عاشقانه، رمان جدید عاشقانه، دانلود رمان عاشقانه جدید، دانلود رمان عاشقانه، رمان عاشقانه، دانلود کتاب عاشقانه، دانلود رمان عاشقانه ایرانی، رمان عاشقانه، دانلود رمان، رمان عاشقانه ایرانی، دانلود کتاب دوستی های ابدی، رمان دوستی های ابدی،

برای دانلود کتاب رمان دوستی‌های ابدی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.