دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب ماهنامه پلک باز - شماره ششم

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب ماهنامه پلک باز - شماره ششم

با سلام به دوستان کتاب سبز .

امروز ما یعنی مجله پلک باز کنار شما دوستان عزیز قرار دارد تا بتوانیم عرصه چاپ و محتوای دیجیتالی را در هر زمینه گسترش دهیم و به قله های بالاتر دست پیدا کنیم .

این شماره از مجله پلک باز که حاوی مطالب ارزشمند از دنیای بازی های رایانه ای است که همراه ان مقالات مربوط به این حوزه به چاپ رسیده است .

این مجله که با گرافیک بالا و کیفیت عالی به دست شما میرسد حاصل کار فرد فرد تیم مجله پلک باز هست.

سایت ما ( برای ارتباط ) :

www.pelkbaz.ir

کلمات کلیدی: پلک باز، مجله الکترونیکی پلک باز، بازی های مستقل، بازی های روز، بازی سازان، گیمرهای ایرانی، ماهنامه ی الکترونیکی خبری، بازی، سرگرمی، PSP،

برای دانلود کتاب ماهنامه پلک باز - شماره ششم و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.