دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب رمان افسانه سرزمین بردگان

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب رمان افسانه سرزمین بردگان

کتاب رمان افسانه سرزمین بردگان به قلم سید سعید بیاتی، روایتگر داستانی تخیلی و تاریخی از قیام انسان‌های عدالت‌خواه است.

در بخشی از کتاب رمان افسانه سرزمین بردگان می‌‌خوانیم:

دلیل این که دزدان دریایی نابود نمی‌شدند به خاطر ثروت‌های غارت‌شده هونگ بود که بسیار زیاد بود. علت اولیه و مهم جنگ بین این دو نیروی مسلح این بود که دزدان دریایی کشتی تجارتی آنان را ربوده بودند و تمام خدمه آن و از جمله تاجر بزرگ کشور هونگ یعنی تیام سیانگ را کشته بودند. خانواده او از اشرافیان ثروتمند بودند و هونگ را وادار ساختند تا جنگ را آغاز کند.

پسر تیام سیانگ یعنی شوجو فرمانده‌ی نیروهای چپ نظامی هونگ را در اختیار داشت ولی با وجود سه جنگ متوالی هرگز پیروز نشده بود. از طرفی هونگ فرمانده کل حکومتش را به جنگ علیه شورشیان مرزی فرستاده بود که برای کشور مضر بودند. متاسفانه کشور هونگ با بدبختی به سر می‌برد. مهم‌ترین مشکل، مسله بحران اقتصادی بود که توسط حکومت همسایه شرقی به وجود آمده بود. دشمنان مرز و شورشیان از یک طرف و دزدان دریایی از سوی دیگر به کشور هونگ فشار وارد می‌کردند. مشکل شورشیان این بود که آنان خواستار جدایی استان پکچه بودند...

کلمات کلیدی: کتاب تاریخی، دانلود داستان تاریخی، داستان قیام انسان های عدالت خواه، کتاب تخیلی، دانلود رمان، رمان تاریخی، داستان تاریخی، دانلود رمان تاریخی، دانلود رمان افسانه سرزمین بردگان، رمان pdf، دانلود رمان ایرانی، دانلود pdf رمان، رمان ایرانی pdf،

برای دانلود کتاب رمان افسانه سرزمین بردگان و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.