دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب رودخانه ای که از ماه می گذرد

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب رودخانه ای که از ماه می گذرد

"رودخانه ای که از ماه می گذرد" چهارمین مجموعه ی شعر لیلا فرجامی، شاعر و مترجم ایرانی ست. از لیلا فرجامی پیشتر مجموعه ی گِل، اعترافنامه ی دختران بد، و هفت دریا شبنمی منتشر شده بود. لیلا فرجامی روانکاو و هنردرمانگر ساکن کالیفرنیای جنوبی سالهاست که به نوشتن شعر و ترجمه ی آن اشتغال دارد. پادکست شعروفون، معرف شعر ایران و جهان، با مدیریت او و مانا آقایی، شاعر و مترجم، دو بار در ماه ارائه می گردد.

کلمات کلیدی: مجموعه ترانه، ترانه، مجموعه شعر، شعر، شعر نو، مجله شعر، شعر عاشقانه، کتاب شعر،

برای دانلود کتاب رودخانه ای که از ماه می گذرد و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.