دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب تغییرات اقلیمی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب تغییرات اقلیمی

 کتاب تغییرات اقلیمی نوشته‌ی بیبک باتچاریا، با بیانی ساده و روان کودکان و نوجوانان را با خطرات گرمایش زمین و تغییرات اقلیمی آشنا می‌کند و اطلاعات مفیدی را در این زمینه ارائه می‌کند.

تغییرات اقلیمی چه تأثیری بر زندگی انسان‌ها دارد؟

گرمایش زمین و تغییرات اقلیمی یکی از مهم‌ترین نگرانی‌های دانشمندان در قرن اخیر بوده‌ است. تحقیقات نشان می‌دهند که پدیده‌های آب‌وهوایی شدید ناشی از تغییر اقلیم بر تولید محصولات غذایی مختلف از جمله محصولات کشاورزی، باغداری و ماهیگیری در سراسر جهان تأثیر گذاشته‌اند و این مسئله موجب ازبین‌رفتن امنیت غذایی می‌شود.

در بخشی از کتاب تغییرات اقلیمی می‌خوانیم

ما شروع به کندن معادن زغال سنگ و حفر چاه‌های نفت برای استفاده از انرژی آن‌ها کردیم، تا با انرژی آن چرخ ماشین‌های خود را به حرکت درآوریم، ما با این کار سوخت‌های فسیلی تولید کردیم. بنیان شکوفایی و مدرن شدن ما استفاده از سوخت‌های فسیلی بود. تقریبا برای هر کاری که انجام می‌دهیم، زغال سنگ و نفت می‌سوزانیم. ما در اعماق زمین حفاری می‌کنیم، زغال سنگ را استخراج می‌کنیم، نفت را استخراج می‌کنیم، آن را می‌سوزانیم. ما زندگی خود را می‌کنیم. اما آنقدر کنده‌ایم و سوزانده‌ایم که تعادل هولوسن را به هم زده‌ایم.

کلمات کلیدی: آموزش حفاظت از محیط زیست به کودکان، مطلب در مورد محیط زیست برای کودکان، آموزش حفظ محیط زیست برای کودکان، آموزش محیط زیست به کودکان pdf، کتاب در مورد محیط زیست برای کودکان، تغییرات اقلیمی، علت تغییرات اقلیمی، توضیح تغییرات اقلیمی به کودکان، گرمایش زمین، دانلود رایگان کتاب تغییرات اقلیمی، دانلود pdf کتاب تغییرات اقلیمی،

برای دانلود کتاب تغییرات اقلیمی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.