دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب صدای پایین پله‌ها

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب صدای پایین پله‌ها

کتاب صدای پایین پله‌ها به قلم لینوود بارکلی، داستان جنایی و ترسناک مردی را روایت می‌کند که مدت‌ها بعد از یک اتفاق هولناک، صداهای عجیبی  در ذهنش می‌شنود.

این رمان ترسناک و معماگونه، قصه پروفسور پائول دیویس را روایت می‌کند که در یک روز به ناگهان همکارش کنت را در حال رانندگی در یک جاده خلوت می‌بیند. پائول او را تعقیب می‌کند و به طرز غیرقابل‌باوری درمی‌یابد که کنت مشغول ناپدید کردن دو جسد است!

در بخشی از کتاب صدای پایین پله‌ها می‌خوانیم:

برای اولین‌بار پس از آن سوءقصدی که به او شده بود، احساسِ... هیجان داشت. او اگر از رویارویی با هافمن اندک شکی داشت، هرگز قدم پیش نمی‌گذاشت. اما این تغییر دیدگاهش به چه شکلی خود را نشان می‌داد؟ آیا نوشتن دربارۀ هافمن آرامشش را به او بازمی‌گرداند؟ کابوس‌های شبانه‌اش را متوقف می‌کرد؟ احتمالاً چنان نتایجی به‌سرعت حاصل نمی‌شد، اما آیا ممکن بود رفته‌رفته به آن‌ها برسد؟

کلمات کلیدی: داستان و رمان جنایی و معمایی خارجی، داستان و رمان ترسناک خارجی، داستان و رمان روانشناسی خارجی، خرید کتاب صدای پایین پله ها، نویسنده پرفروش نیویورک تایمز، دانلود رمان ترسناک، دانلود رمان روانشناسی، دانلود رمان پلیسی جنایی، دانلود رمان ژانر وحشت، داستان هیجان انگیز،

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.