دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب پزشک قانونی (باشگاه قتل زنان)

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب پزشک قانونی (باشگاه قتل زنان)

کتاب پزشک قانونی (باشگاه قتل زنان) نوشته‌ی جیمز پترسون، داستان پلیسی و فوق‌العاده هیجان انگیز یک پرونده‌ی قتل را به تصویر می‌کشد که یکی از مقتولین هنوز زنده است و در سردخانه نفس می‌کشد.

در یک نیمه شب، ناگهان یکی از اجساد داخل سردخانه از کیسه خود خارج می‌شود و همه کارکنان را شوکه می‌کند!

خانمی میان‌سال با نام جوآن مورفی که به همراه شخص دیگری به قتل رسیده بودند، حالا زنده شده است. شاید تصور کنید که این اتفاق موجب شناسایی سریع قاتل می‌شود. اما جوآن مورفی هیچ چیز را به یاد نمی‌آورد و از جایی که در آن به هوش آمده به شدت وحشت‌زده است.

در بخشی از کتاب پزشک قانونی (باشگاه قتل زنان) می‌خوانیم:

آن‌ها در یکى از اتاق‌هاى بیمارستان یادبود سنت‌فرانسیس بودند. خانم مورفى روى تخت خوابیده بود، درحالى‌که باندى دور بازوى راستش بسته شده بود. او میانه‌ى دهه‌ى چهل‌سالگیش را مى‌گذراند و به‌شدت پریشان بود. چهره‌اش به‌حدى کشیده بود که کانکلین فکر کرد ممکن است عمل‌هاى زیبایى زیادى انجام داده باشد و یا شاید عواقب یک تجربه‌ى نزدیک به مرگ، به این شکل ظاهر شده بود.

کلمات کلیدی: داستان و رمان جنایی و معمایی خارجی، مجموعه باشگاه قتل زنان، دانلود کتابهای جیمز پترسون، بهترین کتاب های جیمز پترسون، پرفروش ترین نیویورک تایمز، رمان خارجی معروف، رمان پلیسی و جنایی، دانلود رمان جنایی، جیمز پاترسون، دانلود رمان هیجان انگیز، james patterson، The Medical Examiner، A Womens Murder Club Story،

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.