دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب به لیمو؛ معطر و دلنشین

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب به لیمو؛ معطر و دلنشین

کتاب به لیمو؛ معطر و دلنشین نوشته‌ی اسماعیل پورکاظم، مصارف دارویی، غذایی، ترکیبات شیمیایی، اکولوژی و بسیاری دیگر از موارد گیاه پرخاصیت به لیمو را به طور کامل همراه با تصاویر شرح می‌دهد.

در بخشی از کتاب به لیمو؛ معطر و دلنشین می‌خوانیم:

برگ‌های خوراکی و خوش طعم گیاه «به لیمو» را به میزان جزئی برای افزایش عطر و طعم به برخی سالادها اضافه می‌کنند. باید توجه داشت که برگ‌های «به لیمو» نسبت به سبزیجات سالادی نظیر: کاهو، ریحان و نعناع زبرتر است لذا باید به مقدار جزئی از رد شده آن‌ها به عنوان چاشنی (dressing) در سالادها سود جست.

با افزودن مقدار کمی از برگ‌های تازه و رد شده گیاه «به لیمو» به ظرف حاوی ماست یا سس مایونز می‌توان آن‌ها را به نوعی معطر ساخت و برای افزودن به: سالاد، گوشت پخته و ماهی سرخ شده آماده نمود.

کلمات کلیدی: خواص به لیمو، به لیمو، مضرات به لیمو، به لیمو برای سرماخوردگی، کاشت به لیمو، خواص دمنوش به لیمو، درخت به لیمو، طرز تهیه دمنوش به لیمو، مضرات دمنوش به لیمو، طبع به لیمو، میوه به لیمو، عکس به لیمو، خواص به لیمو و دارچین، خواص به لیمو برای اعصاب، خواص به لیمو برای لاغری، خواص به لیمو برای معده، خواص به لیمو برای پوست، خواص به لیمو برای کبد، مضرات به لیمو در بارداری، میوه به لیمو، بهترین زمان مصرف دمنوش به لیمو،

برای دانلود کتاب به لیمو؛ معطر و دلنشین و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.