دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب طراحی سقف‌های تیرچه‌ای

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب طراحی سقف‌های تیرچه‌ای

کتاب طراحی سقف‌های تیرچه‌ای نوشته‌ی سید مقداد یوسفی کنعانی، نکات طراحی و اجرای سقف تیرچه بلوک بتنی و تیرچه کرومیت را ارائه می‌دهد.

در بخشی از کتاب طراحی سقف‌های تیرچه‌ای می‌خوانیم:

سقف به سطح بالایی یک اتاق یا یک سازه گویند. در ساختمان‌های یک طبقه سقف برای محافظت از نور آفتاب، برودت، باران و برف و در ساختمان‌های چند طبقه علاوه بر این کار برای جداسازی طبقات از یکدیگر استفاده می‌شود به گونه‌ای که سقف یکی زمین دیگری محسوب می‌شود. در مناطق سردسیر ارتفاع سقف تا کف معمولاً کم می‌باشد تا محل راحتتر گرم شود و در مناطق گرمسیر به خاطر جریان داشتن هوا عموماً ارتفاع سقف زیادتر می‌باشد.

کلمات کلیدی: تیرچه بلوک یا دال بتنی، ساخت تیرچه بلوک بتنی، تیرچه و بلوک بتنی، طراحی سقف تیرچه بلوک بتنی، تیرچه کرومیت، تیرچه کرومیت در سازه بتنی، تیرچه کرومیت استاندارد، دانلود رایگان کتاب طراحی سقف‌های تیرچه‌ای، دانلود پی دی اف کتاب طراحی سقف‌های تیرچه‌ای، دانلود pdf کتاب طراحی سقف‌های تیرچه‌ای، طراحی سقف های تیرچه ای، جزئیات اجرای سقف تیرچه بلوک در اسکلت فلزی، نحوه اتصال تیرچه بتنی به تیر فلزی، دتایل سقف تیرچه بلوک در اسکلت فلزی، تیرچه بلوک بتنی،

برای دانلود کتاب طراحی سقف‌های تیرچه‌ای و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.