دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب مصاحبه با خون آشام

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب مصاحبه با خون آشام

کتاب مصاحبه با خون آشام نوشته‌ی آن رایس، زندگی پرفراز و نشیب و عجیب مردی را روایت می‌کند که از انسانی معمولی به یک فرد خونخوار تبدیل می‌شود.

این کتاب توسط آن رایس پرفروش‌ترین نویسنده‌ی نیویورک تایمز به نگارش درآمده و نامزد جایزه بهترین رمان فانتزی انگلیس در سال 1977 شده است. داستان درباره‌ی مردی‌ به نام لوئیس دو پوینت دو لاک است که ماجرای زندگی‌ 200 ساله خود را برای خبرنگاری شرح می‌دهد. لوئیس در سال 1791 به عنوان یک مزرعه‌دار فعالیت می‌کرد. او پس از مرگ برادرش افسردگی گرفت و در زمانیکه تصمیم به خودکشی می‌گیرد با خون آشامی به نام لستات مواجه می‌شود؛ فردی که آرزو داشت لوئیس را به جمع خون آشامان بیاورد و همین کار را هم انجام می‌دهد.

در بخشی از کتاب مصاحبه با خون آشام می‌خوانیم:

چراغای نیواورلئانز کوچیک‌تر و محوتر شدن تا اینکه فقط یه نور ضعیف و رنگ پریده ازشون باقی موند، یه نور ضعیف که پشتش ابرای صاعقه دار می درخشیدن. شدیداً خسته بودم، ولی تا زمانی که منظره ی شهر معلوم بود، رو عرشه موندم، چون می دونستم ممکنه دیگه هیچ وقت این منظره رو نبینم. چن لحظه بعد کشتی رسید به بخش پایینی کانال و از کنار اسکله های فرنیر و پوینت دو لک رد شد. بعد منظره ی سبزرنگ جنگل پنبه و درختای سرو رو تو فضای تاریک ساحل دیدم. می دونستم تقریباً صبح شده. طلوع خورشید به طرز خطرناکی نزدیک بود.

کلمات کلیدی: داستان درام، داستان آمریکایی، داستان خارجی، داستان و رمان گوتیک، داستان و رمان ترسناک، ژانر وحشت، ادبیات کلاسیک، رمان گوتیک، دانلود رمان گوتیک، داستان ترسناک، دانلود داستان ترسناک، داستان فانتزی،

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.