دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب خلاقیت

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب خلاقیت

کتاب خلاقیت نوشته‌ی امیرحسین مهردوست جلد دوم از مجموعه انتقام موفقیت است که جدیدترین دستاوردهای علمی در مورد خلاقیت را به زبانی ساده در اختیار شما قرار می‌دهد.

خلاقیت، موضوعی است که این روزها درباره‌اش بسیار می‌نویسند. انواع و اقسام نوشتارها، از کتاب‌های ساده و عامه پسند گرفته تا متن‌های دانشگاهی و سنگین، درباره‌ی این توانایی ذهنی به رشته‌ی تحریر در آمده است، که هر یک جنبه‌ای از این پدیده را مورد توجه قرار می‌دهد.

کارآمد شدن این دانسته‌ها و به دست آوردن مهارت برخورد خلاقانه با مسائل، هدف اصلی این کتاب است. از این رو مهردوست کوشیده‌ این متن، کتاب راهنمایی باشد که خلاقیت را به عنوان روشی برای زیستن و شیوه‌ای برای برخورد با موقعیت‌ها، آموزش دهد.

در بخشی از کتاب خلاقیت می‌خوانیم:

فرد خلاق کسی است که علاوه بر تحمل ابهام، امکان اندیشیدن به راه حل‌هایی متنوع را هم داشته باشد. به عبارت دیگر، خلاقیت با آشتی دادن عناصر متضاد و پیوند دادن بخش‌های از هم گسیخته‌ای که در شرایط ابهام آمیز پنهان شده‌اند، گره خورده است. کسی خلاق است که بتواند مجموعه‌ی ویژگی‌ها، عناصر، روندها و مفاهیم بی‌ربط و معمولا متناقض موجود در مسئله را با هم ترکیب کند و از آن‌ها برای حل مشکل استفاده نماید.

کلمات کلیدی: خلاقیت چیست، دانلود کتاب خلاقیت pdf، دانلود رایگان کتاب خلاقیت و نوآوری، دانلود کتاب افزایش خلاقیت، بهترین و جامع ترین کتاب ها درباره خلاقیت، خلاقیت با کتاب، دانلود کتاب افزایش خلاقیت، مجموعه انتقام موفقیت، خلاقیت، pdf خلاقیت چیست، خلاقیت pdf،

برای دانلود کتاب خلاقیت و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.