دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب صوتی هانا و گردباد

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب صوتی هانا و گردباد

کتاب صوتی هانا و گردباد نوشته‌ی جان اسکات، داستان دختر 16 ساله‌ای است که در جزیره‌ای زندگی می‌کند. او که تعطیلات مدرسه‌اش شروع شده است، بر روی قایقی با کف شیشه‌ای کار می‌کند. آن‌ها گردشگران را سوار می‌کنند و برای دیدن جاذبه‌های جزیره می‌برند.

در بخشی از کتاب صوتی هانا و گردباد می‌شنویم:

او از رادیو شنیده بود که تندباد سهمگینی به جزیره نزدیک میشه و می‌خواست که به آقای دوآل کمک کنه تا قایقش رو به پناهگاه ببره. اما حالا می‌دید که کسایی قایق کف شیشه‌ای اونو در آب غرق کردند.

کلمات کلیدی: داستان کوتاه کودکان، کتاب صوتی نوجوانان رایگان، مجموعه داستان های کوتاه از ادبیات جهان، کتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک، دانلود کتاب کودک،

برای دانلود کتاب صوتی هانا و گردباد و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.