دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب تیم سازی هوشمندانه

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب تیم سازی هوشمندانه

انجام بسیاری از کارها در بیزنس، نیاز به تیم دارد. کتاب تیم سازی هوشمندانه نوشته‌ی استیو مقدم، به شما یاد می‌دهد چگونه در سه مرحله تیم بسازید. علاوه بر این با مزایای تیم سازی، نحوه حفظ و نگهداری تیم و ارزیابی عملکرد آن نیز آشنا می‌شوید.

در تیم، چیزی به نام «من» نداریم؛ همه‌چیز «ما» است. یک نفر می‌تواند عضوی از تیم باشد، اما به تنهایی نمی‌تواند یک تیم باشد. 

کلمات کلیدی: سری کتاب های بیزنس هوشمندانه، تکنیک های تیم سازی، تیم سازی در سازمان، فرایند تیم سازی، تیم سازی در کسب و کار، تیم سازی در مدیریت، هدف از تشکیل تیم چیست، مراحل تیم سازی،

برای دانلود کتاب تیم سازی هوشمندانه و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.