دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب زندگی زیبا

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب زندگی زیبا

کتاب زندگی زیبا نوشته‌ی حسین هزاره، قسمت سوم از سری داستان‌های رقص در تاریکی به ماجرای دوستی اشتباه بنیامین با افراد اوباش و سرانجام آن می‌پردازد.

سری داستان‌های رقص در تاریکی نگاهی بسیار بدبینانه به زندگی داشته و آن را سزاوار مجازات می‌داند و قصد دارد به شما بفهماند همیشه فرصتی برای جبران وجود نداشته و بعضی اوقات ممکن است انسان در باتلاقی فرو برود که راه نجاتی از آن وجود ندارد. 

در بخشی از کتاب زندگی زیبا می‌خوانیم:

بنیامینم گفت چی می‌گی احمق؟ چیو تموم کرد؟ بعد از جاش بلند شد و گفت شما دیونه شدید،چند قدم جلو رفت. علی و نادرم حرفی نمی‌زدن تا اینکه سرشو برگردوند و خودشو روی مبل دید که  دارن وارسیش می‌کنن،خشکش زده بود و چیزی که با چشماش می‌دید رو نمی‌تونست باور کنه ،چند لحظه عکس العملی نشون نداد تا اینکه علی نبضشو گرفت و گفت تموم کرده.

با خودش گفت آخه چرا این اتفاق برام افتاده؟ اصلا برا چی نادر و علی انقدر خونسردن و عین خیالشونم نیست که مرده؟

کلمات کلیدی: سری داستان های رقص در تاریکی، دانلود داستان کوتاه روزهای تاریک برای پی دی اف، دانلود داستان ایرانی، داستان کوتاه روزهای تاریک، دانلود داستان کوتاه روزهای تاریک، دانلود داستان کوتاه روزهای تاریک برای اندروید، دانلود داستان کوتاه روزهای تاریک برای ایفون، داستان های کوتاه، داستان کوتاه، دانلود داستان کوتاه، داستان ایرانی، pdf داستان رایگان، داستان فارسی، کتاب رقص در تاریکی قسمت سوم،

برای دانلود کتاب زندگی زیبا و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.