دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب صوتی در کوره راه کودکی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب صوتی در کوره راه کودکی

کتاب صوتی در کوره راه کودکی نوشته‌ی مجید اوریادی زنجانی، برنامه شماره شصت و ششم نمایش صوتی داستان کانون فرهنگی چوک ماجرای مادربزرگی است که با نوه‌ی کوچکش برای ملاقات پدربزرگ به زندان می‌روند.

در بخشی از کتاب صوتی در کوره راه کودکی می‌‌خوانیم:

خودم رو به خانجون رساندم. صدای همهمه‌ای از دور شنیدم. آن سوی خیابان عده‌ای جلوی در آهنی بزرگی جمع شده بودند. پشت جمعیت ایستادیم. سربازی جلوی در ایستاده بود. نگاهی به دور و اطرافم انداختم. هیچ بچه‌ی دیگری آنجا نبود.

کلمات کلیدی: دانلود رایگان کتاب صوتی، داستان کوتاه، داستان صوتی، کتاب صوتی، دانلود کتاب صوتی، دانلود کتاب صوتی داستان، داستان صوتی، کتاب گویا، داستان صوتی کوتاه، دانلود داستان کوتاه،

برای دانلود کتاب صوتی در کوره راه کودکی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.