دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب مصاحبه با پرنـسس شـارولا دوکس

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب مصاحبه با پرنـسس شـارولا دوکس

در کتاب مصاحبه با پرنـسس شـارولا دوکس با زنی آشنا می‌شوید که به طور باور نکردنی عمر طولانی دارد ولی در ظاهر بسیار جوان به نظر می‌رسد.

پرنسس شارولا ارولا دوکس (Sharula Aurora Dux) در تلوس متولد شده و در حال حاضر حدود 350 ساله است اما 40 ساله به نظر می‌آید. او برای آنکه در مدارک شناسایی به مشکلی برنخورد می‌گوید که متولد 1951 است. او از حدود سال 1970 (زمان دقیق آن مشخص نیست) به سطح زمین آمد و مدتی را در انزوا سپری کرد تا با محیط جدید سازگار شود، سپس همراه با همسرش در سانتافی نیکومکزیکو شروع به زندگی کرد. شارولا به سطح زمین آمد تا فرهنگ مردمش را با ما شریک شود تا هم از آن بهره مند شویم و هم تبدیل به یک تمدن واحد گردیم.  

افراد بسیاری که در سمینارهای او شرکت کردند از شخصیت دانا و پرعشقش و همچنین خرد و دانش او تعریف می‌کنند. یکی از نویسندگانی که در سخنرانی شارولا و همسرش شرکت کرده بود می‌نویسد :"شارولا می‌گفت که حدود 350 سال دارد و از تلوسمی آید. من به دقت به آموزه‌های آن‌ها گوش دادم و باید تصدیق کنم که هر دوی آن‌ها بسیار باهوش بودند و می‌دانستند در مورد چه چیزی صحبت می‌کنند. اما در مورد سن او تردید داشتم. روز بعد، زمانی که برای انرژی درمانی پیش دوستی که فوق العاده روشن بین است رفتم، به او در مورد این سخنرانی گفتم. او گفت اگر عکسی از شارولا داشته باشد می‌تواند بگوید که آیا سخنانش حقیقت دارد یا نه. اتفاقاً من تبلیغات سخنرانی آن‌ها را در ماشین داشتم و آوردم. 

دوستم وقتی هاله‌ی شارولا را دید گفت که کاملاً متفاوت با هاله‌ی یک انسان معمولی است و اینکه حس می‌کرد یک احتمال خوب و مثبت وجود دارد که شارولا در مورد سن و خانه‌اش، حقیقت را گفته باشد. "

شارولا مجرا و منبع اطلاعات روزنامه‌ی "عروج جهان" (World Ascension) بود. او دو نوار در مورد تلوس ضبط کرد. اطلاعات این کتاب متن آن دو نوار و اظهارات او در چند مصاحبه هستند. از حدود سال 1998، خبر جدیدی از او و همسرش موجود نیست.

کلمات کلیدی: تلوس، خانم شارولا دوکس، فرازمینی ها چه کسانی هستند، پیرترین انسان جهان، پیرترین زن زنده جهان، جوان ترین آدم دنیا، نادر ترین انسان ها،

برای دانلود کتاب مصاحبه با پرنـسس شـارولا دوکس و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.