دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب آشنایی با جنگ افزارها

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب آشنایی با جنگ افزارها

حسین کریمی در کتاب آشنایی با جنگ افزارها، به معرفی و توصیف جنگ افزارها و برخی از مباحث تحلیلی آن‌ها پرداخته که از منابع و کتاب‌های مختلف در زمینه‌های جنگ افزارها و تسلیحات گردآوری، ترجمه و تدوین شده‌اند.

این نوشتارها از منابع معتبر در سطح بین الملل اخذ شده است. مطالب این کتاب برای علاقمندان حوزه مباحث نظامی، دانشجویان دانشکده‌های افسری و کلیه مخاطبانی که به دنبال افزایش اطلاعات عمومی خود در زمینه‌های آشنایی با تسلیحات و جنگ افزارها هستند، سودمند خواهد بود. منابع و مراجع هر نوشتار در پایان آن آمده است.

در بخشی از کتاب آشنایی با جنگ افزارها می‌خوانیم:

مفهوم سامانه تسلیحات، فلسفه‌ای است که برای طراحی سامانه چند جزیی به کار می‌رود که هر جزء از سامانه به گونه‌ای طراحی می‌شود که هنگامی که در تعامل با دیگر اجزای سامانه کار کند، نقش آن در کل سامانه، بیشینه شود. این فلسفه طراحی مدت زیادی است که در فعالیت‌های مهندسی حرفه‌ای به کار گرفته شده است. افزایش پیچیدگی تسلیحات مدرن طی سال‌های اخیر، همراه با افزایش تیم مهندسی مورد نیاز برای طراحی این تسلیحات، نیاز به فلسفه طراحی سامانه تسلیحات را ایجاد کرده است. در اینجا بحث درباره این مفهوم ارایه شده است زیرا عملا طراحی سرجنگی همواره به عنوان عضوی از تیم سامانه تسلیحات، بر روی این موضوع کار می‌کند. از این‌رو، اهمیت دارد که طراح سرجنگی، محدوده، کاربرد، اصول، و روش اعمال مفاهیم طراحی سامانه تسلیحات را کاملا درک کند.

کلمات کلیدی: جنگ افزار شناسی pdf، معنی جنگ افزار، جنگ افزار ایران، جنگ افزار شناسی چیست، جنگ افزار چیست، دانلود رایگان کتاب اسلحه شناسی pdf، انواع جنگ افزار،

  • به دلایل قانونی لینک دانلود این کتاب حذف شده است
کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.