دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب صوتی رد تماس

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب صوتی رد تماس

کتاب صوتی رد تماس نوشته‌ی عاطفه فرخی فرد، برنامه شماره شصت و دوم نمایش صوتی داستان کانون فرهنگی چوک است و ماجرای زن و شوهری را بازگو می‌کند که با هم همکار هستند و درگیر کارهای آخر سال و مسائل زندگی مشترک شده‌اند.

در بخشی از کتاب صوتی رد تماس می‌شنویم:

در سرمای کم جان آخرین روزهای سال، بازدم پرفشاری از دهانش بیرون داد و حجمی از بخار از دهانش خارج شد.
- با کی صحبت می‌کردی؟
کتایون یکه خورد و برگشت، دستش را روی قفسه‌ی سینه گذاشت: وای ایرج ترسیدم! مگه تو خواب نبودی؟!
از کنار ایرج با اخم عبور کرد و وارد آشپزخانه شد، دکمه‌ی چای‌ساز را فشرد.
- با این خانم خدماتیه...

کلمات کلیدی: دانلود رایگان کتاب صوتی، داستان کوتاه، داستان صوتی، کتاب صوتی، دانلود کتاب صوتی، دانلود کتاب صوتی داستان، داستان صوتی، کتاب گویا، داستان صوتی کوتاه، دانلود داستان کوتاه،

برای دانلود کتاب صوتی رد تماس و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.