دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب مردی بیمار و مردی بی‌نام

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب مردی بیمار و مردی بی‌نام

کتاب مردی بیمار و مردی بی‌نام نوشته‌ی حامید احمدی، روایتی از دو شخصیت و داستانی برای اندیشیدن است.

در بخشی از کتاب مردی بیمار و مردی بی‌نام می‌خوانیم:

حالا که می‌دانم می‌میرم، رفتارم با مادرم، پدرم، زنم و دخترکم و آشنایان و دوستانم و حتی کسانی که نمی‌شناسم بهتر و سنجیده‌تر شده. هر چند که گاهی از شدت درد بیماری یا از فرط ترس بد رفتاری و حتی پرخاشگری می‌کنم. ولی چقدر زود هر بار فرشته‌ی مرگ تلنگری به من می‌زند و به من می‌فهماند که سایه‌ی مرگم، لحظه و آنی تیره‌تر می‌گردد و مرا به پشیمانی و ندامت وادار می‌سازد.

هر از گاهی به گریه می‌افتم و به همه می‌گویم مرا عفو کنید، ببخشید، حلالم کنید. شاید می‌دانند که دست خودم نیست و سپس آن‌ها به من می‌گویند: "عزیزم، تو را درک می‌کنیم، کسی از تو چیزی به دل نمی‌گیرد". آه! افسوس که آن‌ها نمی‌دانند با این جملات چقدر مرا آزار می‌دهند. یعنی چه که مرا درک می‌کنند؟ چرا باید از من به دل نگیرند؟

کلمات کلیدی: دانلود داستان ایرانی، داستان کوتاه مردی بیمار و مردی بی نام، دانلود داستان کوتاه مردی بیمار و مردی بی نام، داستان های کوتاه، داستان کوتاه، دانلود داستان کوتاه، داستان ایرانی، pdf داستان رایگان، داستان فارسی،

برای دانلود کتاب مردی بیمار و مردی بی‌نام و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.