دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب صوتی شب اسفندی - فصل اول

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب صوتی شب اسفندی - فصل اول

کتاب رمان شب اسفندی - فصل اول نوشته علی ابجدیان داستان جوان عاشق پیشه‌ای به نام مهراب است که استعداد شاعری دارد و از این توانایی ذاتی برای جلب نظر معشوق بهره می‌برد. 

داستان یک خط سیر تراژیک دارد و در جای جای آن اشعار و ترانه‌هایی از زبان مهراب آورده شده که از این لحاظ کار را به یک اثر منحصر به فرد تبدیل کرده است.

این داستان به صورت صوتی با گویندگی علی ابجدیان و زهرا رزده تهیه شده است.

در بخشی از کتاب رمان شب اسفندی - فصل اول می‌شنویم:

اتاق پسرک سی سانتی متر پایین‌تر از سطح حیاط بود و دو طرف آن پنجره و نیز دری که در وسط آن قرار گرفته بود. پنجره‌ی سمت راست، دو طاقچه گچی بزرگ داشت، که مملو از کتاب‌های گوناگون بود و از همه بیشتر رمان‌ها و شعرهایی از قبیل صدسال تنهایی گابریل گارسیا مارکز، طاعون آلبر کاموو، دیوان حافظ و شاهنامه فردوسی به چشم می‌خورد! بالای طاقچه‌ی گچی که در دیوار تعبیه شده بود، یک نیم طاق کوچک وجود داشت که بیش از هر چیز، یک ضبط صوت، نوارهای کاست خوانندگان مطرح روز، با چند عکس از آن‌ها روی دیوار و نیز یک ساعت زنگدار رنگ و رو رفته که عقربهی تنظیم زنگ آن روی ساعت شش کوک شده بود، خودنمایی می‌کرد. کف اتاق را هم، یک قالی گل قرمز فرسوده که چند جای آن سوراخ شده بود، پوشانده بود. همچنین، مقدار قابل توجهی کاغذ چرکنویس کف اتاق رها شده بود، که پر از ترانه‌های تازه سروده‌ی عاشقانه بود.

کلمات کلیدی: دانلود رمان، رمان عاشقانه ایرانی، دانلود کتاب شب اسفندی برای موبایل، دانلود pdf رمان، دانلود رمان رایگان، رمان، دانلود رمان جدید، رمان جدید، رمان ایرانی pdf، رمان pdf، دانلود رمان ایرانی، pdf عاشقانه، رمان جدید عاشقانه، دانلود رمان عاشقانه جدید، دانلود رمان عاشقانه، رمان عاشقانه، دانلود کتاب عاشقانه، دانلود رمان عاشقانه ایرانی، رمان عاشقانه، دانلود pdf رمان شب اسفندی، دانلود رایگان رمان عاشقانه، دانلود پی دی اف رمان شب اسفندی، دانلود رایگان رمان شب اسفندی، دانلود رمان شب اسفندی، دانلود رمان شب اسفندی، دانلود رمان شب اسفندی با لینک مستقیم، دانلود رمان شب اسفندی برای موبایل، رمان شب اسفندی، رمان شب اسفندی، pdf رمان شب اسفندی کامل، دانلود کتاب شب اسفندی با لینک مستقیم، دانلود رمان،

برای دانلود کتاب صوتی شب اسفندی - فصل اول و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.