دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب صوتی آشفتگی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب صوتی آشفتگی

کتاب صوتی آشفتگی نوشته‌ی سجاد نیرومند، شماره شصتم نمایش صوتی کانون فرهنگی چوک، با اجرای مهدی رضایی روایت می‌شود و درباره مردی است که در رستوران کار می‌کند اما آرزو دارد کتابش چاپ شود.

در بخشی از کتاب صوتی آشفتگی می‌شنویم:

نه این رویا نیست. روانه‌ی اتاق می‌شود؛ لباس می‌پوشد و در حین پایین آمدن یاد چک‌اش می‌افتد. یقین حاصل می‌کند. کفش را به پا می‌کند و می‌خواهد برگردد بالا که تق‌تق در وادارش می‌کند بیرون برود. در را باز می‌کند و خودش را روبروی آن‌ها می‌بیند، افسر سلام می‌کند و سرباز هم سری به نشانه‌ی احترام پایین می‌آورد.

کلمات کلیدی: دانلود نمایش رادیویی، داستان کوتاه، داستان صوتی، دانلود کتاب صوتی، دانلود کتاب صوتی داستان، داستان صوتی آشفتگی، کتاب صوتی،

برای دانلود کتاب صوتی آشفتگی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.