دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب بردگی نامحسوس در دنیای نوین

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب بردگی نامحسوس در دنیای نوین

کتاب بردگی نامحسوس در دنیای نوین نوشته‌ی حسن نفیسی راد، حاصل تجزیه، تحلیل و رفتار سیاست‌های اقتصادی، نظامی و سیاسی در جهان است؛ جهانی که مدعی تمدن و قواعد انسانیت بوده و به ظاهر همه چیز در آن به نفع انسان‌هاست.

با اندکی تحقیق و نگاه بی‌طرفانه خواهید دید که برده‌داری همچنان به دنبال جذب تفکرهای خواب آلود و بی‌بهره از آگاهی است. موارد مطروحه و خاص در این کتاب به شیوه‌های مختلف برده داری اشاره می‌نماید. بیداری و تحقیق، اصل رهایی از تورهای رنگارنگ برده داری نوین است.

کلمات کلیدی: بردگی مدرن چیست، برده کیست، انواع برده داری مدرن، برده داری مدرن چیست، نظام برده داری مدرن، سیستم برده داری نوین، تعریف برده داری مدرن،

برای دانلود کتاب بردگی نامحسوس در دنیای نوین و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.