دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب آموزش نصب سرکابل حرارتی برق

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب آموزش نصب سرکابل حرارتی برق

کتاب آموزش نصب سرکابل حرارتی برق نوشته‌ی امیر حمله بر، شما را با متعلقات بسته‌های حاوی سرکابل حرارتی آشنا کرده و همچنین به موضوعات مهم‌تری پرداخته می‌شود همچون طریقه‌ی آماده‌سازی کابل‌های مخصوص سرکابل زنی که معمولاً از نوع کابل‌های کراسلینک می‌باشند. 

عملیات سرکابل زنی یا نصب سرکابل حرارتی برق از جمله حساس‌ترین و مهمترین شاخه‌های فعالیتی در حوزه برق ولتاژ متوسط (فشارمتوسط) یا توزیع شهری می‌باشد که با فراگیری این آموزش و آن هم بصورت رایگان می‌توان در این زمینه فعالیت نمود و جایگاه شغلی خوبی را در میان دیگر متخصصین کسب کرد. 

از آن جا که کابل‌های کراسلینک در انواع مختلفی ساخته و تولید می‌شوند لذا در این آموزش به 2 نوع اساسی و پرکاربردتر این کابل‌ها پرداخته شده که آن هم بستگی به نوع پوشش و ارتینگ کابل‌ها دارد. 

سرکابل‌های حرارتی از جمله پرکاربردترین نوع سرکابل‌ها می‌باشند چرا که می‌توان خیلی سریع و راحت اقدام به نصب این نوع از سرکابل‌ها نمود. 

نصب یا زدن سرکابل حرارتی از آنجائی که شغل بسیار حساسی در حوزه برق می‌باشد لذا هر مطلبی را که نیاز به فراگیری آن داشته باشید در این آموزش وجود دارد.

کلمات کلیدی: سرکابل چیست، وظیفه سرکابل چیست، سرکابل زدن چیست، علت استفاده از سرکابل، نحوه صحیح سرکابل زدن، آموزش تصویری سرکابل زدن،

برای دانلود کتاب آموزش نصب سرکابل حرارتی برق و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.