دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب رمان آتش سرد

  • از: اسما مومنی
  • موضوع: رمان
  • ۳۵۶ صفحه
  • فرمت: PDF
  • زبان: فارسی
  • تاریخ انتشار: ۲۷ شهریور ۱۳۹۹
  • ۵۲۲۰ بازدید
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب رمان آتش سرد

کتاب رمان آتش سرد داستانی عاشقانه و پلیسی به قلم اسما مومنی است.

گاه در نهان تمام مصیبت‌ها و سختی‌ها رازی نهفته است؛ رازی که ما از وجودش بی‌خبریم، ولی کسی که این راز را نهان کرده، سرشار از علم و حکمت است!
پس چه خوب است که در اعماق سختی به همان خدایی توکل کنیم که از راز نهان شده در دل سختی آگاه است و بدون اینکه خودمان بفهمیم، ما را به همان سمتی می‌برد که برایمان از همه چیز بهتر است! خدا گاهی ما را به سمت نور می‌برد و گاهی هم به سمت عشق...

در بخشی از کتاب رمان آتش سرد می‌خوانیم:

دیگه جونی برام نمونده بود که بخوام به سینه‌ی مثل سنگ محمد ضربه بزنم که دستام روی زمین تکیه گاهم کردم و از ته دل به حال خودم گریستم.

محمد هم که دید خیال آروم شدن ندارم، از جاش بلند ش د و با بیرون دادن نفسش از اتاق خارج شد.

از اون روز یک هفته گذشت و توی این یک هفته، هر روز محمد کار تزریق رو برام انجام می‌داد و حالا روی ساق دستم، نه تا جای سوزن بود و حالا هم محمد، روی اون یکی دستم به دنبال رگ می‌گشت تا به دردی که تنها درمانش، ماده‌ی توی سرنگ بود، خاتمه بده.

دیگه بعد تزریق توی هوا و بین حباب‌ها نبودم، بلکه این تزریق فقط مسکنی بود برای دردی که از خود بی‌خودم می‌کرد و اگه به لحظه دیرتر توی دستم خالی می‌شد، جیغ و دادم خونه رو از جا بر می‌داشت.

با شک و تردید رو به محمد که گارو رو به دستم می‌بست، پرسیدم: تا چند وقت دیگه بدنم کرم می‌زنه؟! لبخندی روی لبش نشست و گفت: نترس، کار به اونجاها نمی‌کشه!

- یعنی می‌میرم؟!

باز هم از حرفم، لبخند روی لبش پررنگ‌تر شد که با بغض گفتم: البته مردن از این زندگی نکبتی که من دارم، هزار مرتبه بهتره!

سوزن رو توی دستم فرو کرد که با گفتن اوف! چشمام رو بستم و او مایع سرنگ رو توی دستم خالی کرد و گفت: این دیگه آخریش بود!

کلمات کلیدی: دانلود رمان عاشقانه پلیسی، رمان پلیسی جدید، رمان عاشقانه پلیسی، رمان pdf، دانلود رمان ایرانی، دانلود pdf رمان آتش سرد، دانلود پی دی اف رمان آتش سرد، دانلود رمان جدید، رمان جدید، دانلود رمان رایگان، رمان، دانلود رمان، دانلود pdf رمان، رمان ایرانی pdf، دانلود رمان اجتماعی، رمان اجتماعی، رمان اجتماعی ایرانی، دانلود رایگان رمان آتش سرد، دانلود رمان آتش سرد، دانلود رمان آتش سرد، دانلود رمان آتش سرد با لینک مستقیم، دانلود رمان آتش سرد برای موبایل، رمان آتش سرد، رمان آتش سرد، pdf رمان آتش سرد کامل، دانلود کتاب آتش سرد با لینک مستقیم، دانلود کتاب آتش سرد برای موبایل، pdf عاشقانه، دانلود رایگان رمان عاشقانه، دانلود رمان عاشقانه، رمان عاشقانه، دانلود کتاب عاشقانه، دانلود رمان عاشقانه ایرانی، رمان عاشقانه، دانلود رمان، رمان عاشقانه ایرانی،

برای دانلود کتاب رمان آتش سرد و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.