دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب Python Tutorial (آموزش پایتون) - جلد اول

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب Python Tutorial (آموزش پایتون) - جلد اول

کتاب Python Tutorial (آموزش پایتون) - جلد اول نوشته‌ی علی زین الدینی، در زمینه‌ی آموزش برنامه نویسی پایتون به زبان انگلیسی است.

این کتاب دارای دو جلد است که جلد اول آن شامل تئوریات این زبان و جلد دوم شامل تمرینات می‌باشد. کتاب حاضر اولین جلد است و بطور کامل مباحث زبان پایتون را پوشش می‌دهد و با خواندن آن به مطالب تئوری زبان پایتون مسلط می‌شوید. زبان کتاب انگلیسی و بسیار آسان است به طوری که حتی مبتدیان و کسایی که زبان انگلیسی را به خوبی بلد نیستند می‌توانند از آن استفاده کنند.

کلمات کلیدی: برنامه نویسی پایتون، زبان برنامه نویسی پایتون، آموزش برنامه نویسی پایتون، آموزش زبان برنامه نویسی پایتون، کاربرد زبان برنامه نویسی پایتون، نصب پایتون، کتاب آموزش پایتون، محیط برنامه نویسی پایتون، آموزش پایتون pdf، خرید کتاب آموزش پایتون، بهترین کتاب آموزش پایتون، آموزش نصب پایتون، Python،

  • به دلایل قانونی لینک دانلود این کتاب حذف شده است
کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.